bugün

3 saat 38 dakikadır içinde olduğumuz yeni bir gün. size bu gün hakkında bir kaç gereksiz bilgi vereyim.

- 1981 - ilk uzay mekiği olan Columbia Uzay Mekiği fırlatıldı

- (bkz: andy garcia) ve (bkz: şebnem ferah) doğum günleri

- 1963 - Martin Luther King, Alabama'da sivil haklar yürüyüşüne öncülük ettiği gerekçesiyle tutuklandığı gün. hadi bakalım bu bilgilerle ne istiyosanız onu yapın. ben yatıyorum. yeni günde herkese bol kazanç, sağlık ve bereket diliyorum. iyi geceler.
doğum günümdür, ne arayanım, ne ipleyenim, ne soranım, ne de heyecanım kalmıştır... sadece gitarım, içinde bir dal kalmış sigara paketim, belki bir gün gerçek olur diye, beynimin derinliklerine kazınmış ve artık göz önüne getirmekten korktuğum birkaç hayalim vardır...
pazar gününe denk gelir. mangal yapılmayacak pazarlardan biridir. memlekete kar yağıyor yavriiiim.

bunu bi kaç sene sonra okuyan bir arkadaş olursa eğer; ona da notum var:
buralar saat 3.50 itibariyle dutluk.
henüz dershaneler kaldırılmadı, her pazar gibi bu pazar da dershane var; ben kaytarmayı düşünüyorum. vardı da gitmedik demek için.
yönetim rejimimiz hala cumhuriyet; 56 gün sonra seçim var.
şu an akp iktidarı var, chp alkış tutuyor; şakşakçı siyaseti sübliminal yollarla halka entegre ediyor.
hdp barajı geçmek için topun dibine girdi, ancak top tribüne doğru yol aldı.
mhp suskunluğunu koruyor.

--spoiler--

seçim barajı %10.

--spoiler--

ligde fenerbahce beşiktaş ve galatasaray arasında büyük çekişme var, 4 yıldız bakalım kimin olmayacak..

--spoiler--

deniz baykal hala aktif siyasetçi.

--spoiler--

ygs'ye giren öğrencilerin %50si barajı geçemedi
sanırım akp seçmeni olacaklar.

--spoiler--

geceler sigarasız geçmiyor.

--spoiler--

henüz uzaylılar dünyayı istila etmedi.

--spoiler--