bugün

buram buram beraberlik kokan maçdır.*
dede'nin sami yen'e düşüp, kazım'a sarıldığı karşılaşma olacaktır.

kazım'ı 18'e almış dede, demek ki, bir beklentisi var.
aziz yıldırım'ın beş yıl aradan sonra ali samiyen'e geldiği karşılaşma.*
emre belezoğlu'nun ayağına gelen ilk topla yuhalandığı maç.
galatasaray an itibariyle oyuna daha hakim görünse de her iki takımda da bireysel yetenekleri yüksek olan futbolcuların bulunması maç için herhangi bir tahminde bulunmayı hala mümkün kılmıyor.
harry kewell'ın topla birlikte auta çıktığı mücadeledir.
ilk on dakika itibariyle gs nin bastirdigi karsilasma.
sabırsızlıkla bekliyorum.
acaba kaç farkla yenecek gene fenerbahçe diye.*
radyo uludağ'da su anda canlı yayın lig tv gösterimi yapılan karşılaşma

http://www.uludagsozluk.com/radyo
sabri'nin defansta çok önemli bir top çıkardığı karşılaşma.

aman tanrım...
25 dakika boyunca fenerbahcenin tek bir olumlu pozisyonunun olmadigi karsilasma. allah sonumuzu hayr etsin.
ayhanin muthis bir bilek haraketiyle rakibini oyun disi ettigi karsilasma.
galatasaray'ın bastırdığı fenerbahçe'nin çıkmakta zorlandığı maç an itibarı ile. yalnız düşünüyorum da tam tersi bir durum olsa idi şu an fenerbahçe 3 - 0 falan öndeydi. abi adamlara şansımız tutmuyor amk.
lugonu'nun bir baba edasiyla emre'yi korudugu karlisma.
ilk sarı kartı selçuk gördü. karşılaşmada tansiyon yükseliyor.
emre nin yanılmıyorsam bir faul sırası sonrasında hakemin formasını ufaktan tuttuğunu gördüğüm karşılaşma. tutmamış da olabilir fazla yakındı eller. *
selçuk anlamsız biçimde ortamı geriyor. birde fenerbahce'li futbolcular çok gergin her kararda hakemin üstüne gidiyorlar falan. özellikle selçuk'un kewell'a yaptıpı faulde hakemi dövecekler sandım. tabi bir yaptırım olmadı.
nonda'nın girerse perfect ile ayrılacagı mac. fenerbahce'den sonra mr.bison gelir.
sabri emreyi resmen pazara gönderdi, reklam panolarına soktu.

edit: babanız da aynı hızla ananıza soktuğu için varsınız maalesef.
gerim gerim gerildiğim karşılaşma. pozisyon bulamadık daha inşallah ilk pozisyonla gol olur.
premier ligde bugün oynanan aston villa everton maçında oynanan şey futbolsa, bu böyyük derbide oynanan nedir diye meraklara gark olmama neden olan maç. diğer iki takım da liglerinde 4. ve 5. durumdalar. bizimkiler de.
zırttır pırttır hakeme itirazlar, her faul pozisyonun olduğu yerde konsorsiyum kurmalar, topu bırakıp birbiri ile tartışmalar. dakikalın küçümsenmeyecek bir bölümü bu türden pozisyonlar. mahalle maçında yok arkadaş yahu bu kadar didişme, laf kalabalığı.
fenerbahçe galatasaray ın bulduğu pozisyonların yarısını bulsa şu anda durum 0-2 olurdu.
ny times
sabri'nin yerinde duramadığı müsabaka. nasıl bi artisliktir anlamadım.
bu takım tertibi ve taktikle, maç sabaha kadar da oynansa fenerbahçe'nin gol bulma ihtimalinin neredeyse olmadığı karşılaşma.
endişeyle izlemekteyim.

edit: bir de sabri'nin sürekli, itiraz ettikten sonra görev bölgesine döndüğü maç olmaktadır bu.
selçuk şahin'in dk. 44'te yerini deniz barış'a bıraktığı mücadele. selçuk sinirinden direkleri tekmelemekte.