bugün

1-1 biter.
Hırvatların malesef elimize vereceği maçtır.Umarım yanılırım.
Hem hirvatistan hem de bizim orta sahalarimizdaki kaliteli isimler dolayısıyla seyir açısından harika geçmesini beklediğim maç.

Yalnız hirvatistan ın orta sahası elbette bizden daha iyi. Kabul etmek lazım. Modric, rakitic , kovacic , perisic , brozovic hepsi birbirinden teknik oyuncular.
oyuncularımızın terlediğini ve savaştığını göreyim de, ne olursa olsun dediğim maç.
ivan bebek tarafından yöneti.. şaka lan şaka.
ilk 11'i belli olmuş.

--spoiler--
Fatih terim; kaleyi beklendiği gibi Volkan Babacan'a teslim edecek. Beklerde Gökhan Gönül ile Caner Erkin görev yapacak. Terim, savunmanın göbeğinde, bu sezon Galatasaray'daki performansıyla göz dolduran Hakan Balta ile Mehmet Topal ikilisini kullanacak. Orta alandaki vazgeçilmezler ise Selçuk inan ve Ozan Tufan. Onların önünde Hakan Çalhanoğlu, Oğuzhan Özyakup ve Arda Turan pozisyonlarını değiştirerek oynayacak. ileri uçta Burak Yılmaz forma giyecek.
--spoiler--

lig şampiyonundan tek adam var. selçuk inan, hakan balta, mehmet topal nedir arkadaş?
bir anda tiksindim takımdan. bu ne lan?
BURAK YILMAZ OYNAYACAKSA BEN iZLEMEM AMK.
şu burak yılmaz'ı kadroda görünce tüylerim diken diken oluyor amk.

dünyada bu kadar itici başka bir futbolcu var mıdır acaba.
hakan baltanın kendi kalesine gol atacağı maçtır.
edit: atamadı.
Millilerimizin Hem Hırvatlara Hem de Atechso gibi hain yazarımsılara koyacağı maç.
burak sakat geldi gelir gelmez 11 e girdi..adamcılık bu işte.. fatih terimin tek eksiği bu.. lan aylardır oynamayan burağı niye alırsın..boş kaleye kaçırıp durursa sana ana avrat sövmez müyük? orda formda bi tosun paşa varken...
cenk tosunun hakkının yendiği maçtır ayrıca ismailin yerine hasan ali alınırdı bence caner çok kötü durumda çünkü yine semih kaya gibi bir molozun olduğu kadroda hele ki stoper yokken ersana şans verilmemesi, yalçın kasabı bile olabilirdi kadroda o derece hatalarla en iyi ön liberomuz örümcek topalın stoper şişko ozanın yıldız adayı diye oynatılacağı maçtır. ben böyle kadroyu silkeyim futbol şansı haricinde kazanırsak fatih terim büyük hoca diyip elini öpüp özür dileyeceğim ama bu adamcılıklar yüzünden yenilirsek o benim gibi 78 milyonun ayaklarını öpsün.
gollü maç bekliyorum. hırvatistan favori. kalbimiz türkiyeden yana.
Burak Yılmaz ve rakiticin golleri ile 1-1 bitecek olan maç.
Şahsım adına çok zor geçeceğini düşündüğüm maç. Kağıt üstünde üstün taraf onlar. Biz de son hazırlık maçlarında iyi bi görüntü vermedik. Her ne kadar san Marino da olsa son hazırlık maçını 10-0 kazandı Hırvatistan. Bilmiyorum içimden bi ses bu maçın kötü geçeceği yönünde. Benim ümidim ispanya ve çek maçlarından. inşallah çıkarız şu gruptan.
modric'e oyun kurdurursak üstümüzden geçerler.
türkiyenin kazanacağı ve şampiyonaya galibiyetle başlayacağımız maç.
rakitiçten çekinmeliyiz. oyun kurdurmazsak kazanırız.
ama türkiyenin etkili silahları daha çok.
efektif ve kollektif oynarsak yeneriz.

bir arada saldırıp bir arada defans istiyoruz.
haydi türkiye!
türkiye' nin kaybedeceği maçtır. bizi bu oyunla turnuvada patates ederler benden demesi.
seyirci avantajımızı iyi kullanmak lazım.

top rakipteyken ıslık, takım çıkarken uğultu şart.
Volkan şen ve arda turan`dan çok şey beklediğim bir maç.
Umutsuz olduğum maçtır. Hırvatistanın yıldızlarına ve Türkiye nin formsuzluğuna bakarsak sonuç şimdiden belli.
Yarın bu saatlerde başlayacaktır.
saldır türkiye dediğimiz maç. evet.
hırvatistan'ın zayıf rakibi karşısında zorlanmayacağı maç.
hırvatistan'ın kazanmasını umduğum karşılaşma.

not: trabzonsporlu'yum.