bugün

10'dan 80'e kadar parsellenmis olabilir mi?
merak icerisinde yayinlanacak reklamlari bekliyorum.
10 a sor. tırt reklam sloganıyla piyasalara giriş yapmış 118 çeşidi.
diğer çeşitleri de şöyledir
(bkz: 11818)
(bkz: 11880)
(bkz: 11833)

edit: (bkz: 11824)
beni ; ''ulan neden bütün bilinmeyen numara servislerinin, abuk subuk reklamları var'' tespitine sürükleyen hadiselerin 3. ayağı.
reklamı seksidir. daha iyidir.
seksi kızları kullanıp akıllarda kalmayı hedefleyen yeni 118 numarası.
her sekiz saniye konuşma bedeli onbeş kuruştur. tarifelere göre değişim gösterebilir.
telefon açıp reklamlarda oynayan o kızların numaralarını soracağım yeni ve yararlı bir 118 serisi.
ananı 11810 kere skeyim denilen reklam.
yeni bilinmeyen numaralar servisi.
11831 daha çok rağbet görecektir zannımca.
bir kere akılda kalır. algıda seçicilik denen psikolojik durum var.
şiddetle eleştirenler bile bir numara sormaları gereken durumda 11831 i arayacaklardır.
bu entry i eksileyenler dahil.
(bkz: aynı bokun laciverti)
an itibari ile show tv de gördüğüm reklamdır. Ona sor Abe ben ne bilem ona sor gibi sözlerle tanılan bir reklamdır.
bıktırma stratejisi ile beyinlere kazınan reklamdır.
bu da diğer numaralardan biridir sadece '118 18, 118 80, 118 10' diye böyle uzar gider aynı zamanda reklamlarıda film tadındadır sürekli bir 'to be continued' durumu vardır reklamlarında.
reklamlarında oynayan kırmızı t-shirt'lü bayanların hangi servisin numarasını tanıttığını bir türlü anlamadığım TT servis numarası.
reklam içeriğinden türkiyedeki bazı umuma açık yerlerin numaralarının öğrenildiğini düşünüyorum. *
hayatımda gördüğüm en berbat reklam filmine sahip bilinmeyen numaralar servisi.
sonun da ki 10 vurgusu yapan dişlek hatunun,insanı kadından soğuttuğu reklamdır.
o dişlek kızıl beni benden almıştır. Ne hoş kadındır... Yerim ben onun ballarını :D
(bkz: al birini vur ötekine)
bir bilinmeyen numaralar servisi. reklamında üzerinde 10 yazan ve en sonda çıkan kişi çok tatlı biridir. kendisi ayrıca sesi çok güzel olan bir müzisyendir. ayrıntılı bilgi için;

(bkz: http://www.eksisozluk.com/show.asp?id=21797820)
reklamında en sonda çıkan kişi, diğer kızlar arasındaki en kötü tercihtir.
Reklamda oynayan en soldaki hatun birisine ben reklamda oynadım dese kimse inanmaz bence.Bu nasıl bir çekimdir nasıl bir yönetmeni var kızın suratı gözükmüyor resmen.Dişlek abla yerine onun suratını görseydik daha iyi olurdu.
118'i belli gerisi türk milletinin hayal gücüne kalmış.
11801 - kapıcı
11802 - manav
11803 - sütçü
11804 - tüpçü
118...
kötü 118 reklamlarının sonu gelmez diye düşündüren.
yeni bir bilinmeyen numaralar servisi. diğerleriyle arasındaki tek fark reklamının tümüyle erkeklere hitap etmesidir. ayrıca insanları reklamlarla intihara yönlendirme projesi'nin son ayağıdır.

(bkz: tehlikenin farkında mısınız)