bugün

ulan yeter artık dediğim durumdur. ne zaman televizyonu açsam kesin ya 11818, ya 11880 ya da 11824 reklamı görüyorum. ayrıca bu hedeler birbirinden saçma reklamlar olmaz mı bir de??!! birisinde 80 diye bağıran kadın var, birisinde balık ayhan karı kız oynatıyor, diğeri ise zkim gibi birşey işte. ne para varmış bu 118 işinde.

(bkz: kamil abi 118 işine mi girsek)

(bkz: bu sefer yırttık abicim)

(bkz: topunuzun mnkym)
doğrudur. sıkıldık efenim, yeter.
reklam cingıllarının bir süre sonra sinir harbi yaratmasıdır. aynı reklam içerisinde yaklaşık 10 defa tekrar edilen sözler var. anladık mal değiliz. bir şey bu kadar beyne kazınır.
doğrudur, iyice baymışlardır. şahsen ben sadece iki üç kere izleyince ezberleyebiliyorum.
(bkz: anladık tamam ne bağırıyon)
her tv ye çıktığında kumandayı kapıp zapping faliyetinde bulunmamama sebep olan iğrenç ötesi ve sayıları birden türeyen enteresan reklam.
yeter dediğimiz reklamlar bütünüdür.
artık hükümet açılımları bile 118'li reklamlar aracılığıya yapıyor. (bkz: 11818 reklamı) (bkz: roman açılımı)
ÜStün ilizyon teknikleri vardır.
amaç zaten akıllara kazınmaksa -ki öyle- başarılı ama insanı cinnete sürükleyen reklamın yeterli sayıda yurdum insanını alenen baymasıdır.

anlamadığım bu servislerin hepsi tt iştiraki. aynı servis, kimbilir belki elemanlar bile aynı "buyrun ben ayşegül dat, nasıl yardımcı olabilirim" diyenler. o halde amaç ne ola ki?

servisleri farklılaştırıp ardından farklı ücretlendirmeler olabilir mi mesela?

(bkz: kutusunda büyük hisseden adam)

dobrovski: hepsi değil, biri tt iştirakiymiş. teşekkürler asdasd qwerty gordon freman vb ve de teşekkürler türkiye!
(bkz: istemiyoruz artık)
o değil de her kanalda bu reklamların çıkmasına şaşırıyorum. trt avaz' da , yeni asır tv' de * , daha birçok kanal.

(bkz: siz ne sinema çeviriyosunuz bakiyim)

not: aha vallaha bunları yazarken tv' de çıktı. (bkz: mnzkym)
ardından da ''turkcellinin gücü'' reklamı çıkarsa televizyondan nefret etme sebebidir.
reklamları sevmeme sebeplerinden biridir.
o değilde ne zaman sözlüğe girsem karşımdaki tv' de çıkan reklamlardır. (bkz: gel de yazma arkadaş)
aslında 4-5 operatör olan ama nedense hepsinin reklamlarında "sadece kendilerine mahsus olan bir uygulama" gibi lanse edilen servis.

telekomunki ise 11818 sanıyorum.
O reklamı gördüğün kanalı değiştirme sebebidir.
çok fazla yayınlanmasından kaynaklanmaktadır. 118 aktif kullanılan bir sistem midir ki reklama bu kadar bütçe ayırabiliyorlar.. sanki eskidenmiş o "bilmemkimin" numarasını sormak falan.
(bkz: yüz on sekiz siktirsen)*
"hangisi hangisiydi?" sorusuna cevap verecek yeni bir hat açılacakmış.
(bkz: 118 in 118 i olmak)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar