bugün

hasagiç kurtarma limitini doldurdu. Ye artık hasagiç!
beşiktaş gene nal topluyor sahada. boktan bir maç. zevk alamıyorum, zevk. maç dediğin orgazmdan tatlı olmalı.
penaltılara kalan maç.gayet zevkli, güzel bir maç oluyor.mücadele fazla. keşke beşiktaşım penaltılara gelmeden kazanabilseydi. artık bu saatten sonra şartlar eşit. hakeden kazansın. adına yakışır bir final oluyor ama.
cihan kaçırdı.fırsat bizde, hadi kartalım!
simao attı şampiyonluk geldi.

(bkz: sergen attı şampiyonluk geldi)
kupayı aldığımız maç. ayrıca maçın adamı: kale direği.
açın gözlerinizi bakmayın şaşı..
beşiktaş müzesine bir kupa daha kazandıran maç. *
hayatımda ilk defa penaltılarda mal gibi abanan adamlar gördüm gerçekten tebrikler. "cihan ve metin"
şu sevinci yaşamayı hiçbir şeye değişmeyeceğim kupa maçıdır.
30 senedir yaşayamayanlar iyi izlesin.
Fenerbahçenin kupayı gene kazanamadığı maç olmuştur.
90 + 30 + 10 dakika ayakta izlediğim maçtır. şampiyonuz ulan.
Trt'nin yaptigi yayinin anasini avradini... sizin girdiginizin reklam'in var ya! ulan koca bi sezon sonra, su takimin sevincini göremeyecekmiyiz!
beşiktaş ' a hayırlı olsundur final maçı .
beşiktaşın bala göte aldığı maçtır.
BEYLER : ( diye biten maç, olmadı boz baykuşlarımız birdakine artık..
beşiktaşımın kupayı aldığı final maçı. fernandes maçın adamıdır.
Futbol adina herseyin yasandigi hasagic ve fernandesin parladigi sonucunda da besiktasin kazanip yine kupayi aldigi mac. Bu arada finale cikamayan, en son topraktan yapilmis kupayi gorenler hic yorum yapmamali.
beşiktaş'ın bütün ezikleri susturduğu maç.
işin üzücü kısmı mahmut özyener'in herve tum'u kutlama sırasında öpmediği maç.
yine kazandıııık, yine kazandııık. biz istemesek bile avrupa istiyor bizi kardeşiiiiimm. yendiikkk olduuuu yine aldık kupayıı.
öhöm, entrym her an forum chat tarzı entryi muamelesi görebilir, kendimi sakinliğe davet ediyorum.
tanım: sevgili beşiktaşımızın kazandığı, nefeslerimizi kesen, çingene fenerlileri (bkz: bir an heyecanlandın itiraf et) moduna sokan, ama yine içlerinde patlayan maçtır.
hemen maçın adamını seçiyorum, manuel fernandes. o nasıl şık çalım atmaktır, nasıl ayakta kalmaktır.
quaresma, öpüyorum bebeyim*
ibb kalecisinin her penaltıda abartısız 3 adım öne çıktığı maç. Ayriyeten Rüştü'nün kötü bir oyun sergilediği karşılaşma. Olur böyle arada takilmamak lazım.
şuan kutlamalara bakıyorum, almeida yıllardır beşiktaşta oynayan biri gibi çılgınca seviniyor, çocuklar gibi şen. her gün gazetelerde burada çok mutsuz! olduğu yazılıyor ya. şaşırdım kaldım vallahi. böyle mutsuzsa mutsuz olmasında bi sakınca görmüyorum. maç sonu en çok sevinen o oldu. çok ağırsın ama kal almeida, belki diğer sezon hızlanırsın kimbilir.
--spoiler--
kupa bizim ya sapı?
--spoiler--

http://www.facebook.com/Besiktas1903Fanspage
bizim neden kupamız yokta püskevitimiz var, bize niye yok!

güzel bir maçtı tabiki de kartalımız önde ve maç beraberken. ve penaltılara kalınca kalecilere olan güvenimiz sarstı bizi bir yerde. daha sağlam kurtarış beklerdik sonradan dank etti, herkes volkan demirel mi canım!

kartalımız için ölüm kalım maçı haline gelmişti. hakikaten yenilgi halinde yabancı oyuncular başka takımlara gitmek isteyebilirlerdi. düşünsenize q7 ibb'de oynuyormuş uefa kupası var diye.*
maç hakkında, ibb defansı mahalle meydanı gibiydi, guti ve aurelio'daki form düşüklüğü istikrarlı biçimde sürüyor. bunun yanında bozbaykuşları da kutlamak gerek. hergeleler iyice organize olmuşlar, bir ara tribünleri de inlettiler.