bugün

lise 1. sınıfta aşık olunan tüm kızların aşık olduğu süper yakışıklı kişilik. bütün liselerde vardır bunlardan bir kaç tane.
kiz arkadasima goz koyan götostur. ama yar etmem. sinem'i sana yar etmem!

imza: 11 a'dan serkan.

(bkz: uludag gunluk) *
bu batuhanın eksikliğini hissedilen bir lisede eğitimimi tamamladım, ve ismimden de güç alarak 250 kişilik kız ordusuna yazdım, sonuçmu tabi ki anca 3-4 gerisi yalan oldu, bi yerlerde bi eksiklikte yapmadım ben aslında, herşeyimiz sağlamdı ama olmadı, yeni yeni anlıyorum eksikliği.
adım mı? *
(bkz: kapı komşum burhan)
(bkz: iktisadi idari bilimlerden merve)
kendinden küçük çocuklardan hoşlanan kızları bulabilecek kadar şanslıdır, 11 c deki batuhan.
isim benzerliğinden yırtmak isteyen çok sayıda destekçisi de vardır batuhan'ın. Sevmem.
(bkz: cok guzel hareketler bunlar esprileri)
Bi de bunun piskopat manyak tarzları vardır. Okuldaki yeni gelen lise 1. sınıf öğrencilerin korkulu rüyalarıdır..

11 b'den ökkeş * *
uzun boylu zayıf sivilceli kişilik.
11 a'dan inek ayşegül'den 11 d'nin en kaşar kızına kadar herkesin gıpta ettiği öğrencidir.
ders çalışmadan kopya ile okulu bitiren efsanemsi kişilik. kopuya tekniğini herkes merak etmektdir. sıra arkadaşı abdülcambaz bile çözememiştir.
annesi okul aile birliği başkanıdır.
ibnetor'dur efendim bu götto. batuhan'lar alınmasın, sözlük insanımız çok değerlidir. bir tanesi bile üzülse benim kıllarım dökülür. amma velakin 9. sınıftaki bir kızın hele ki fen lisesi havasına alışma sürecinde yazılılardan komple 40-50 alan malsağlamı bir kızın, 12 ya da 12.sınıftaki batuhan'la çıkması enteresandır. o batuhan ki bakmıştır götü yok çalışmaya, tüfeği duvara asmıştır. amma velakin sübyan bunun farkında değildir. mesajlaşmalar falan. çocuk mezun olur, ankara'ya okumaya gider. her ay ankara'ya taşınır bizimki. sebep? sen bulacan sözlük. uzun, süt ve sütun bacaklı bir 9.sınıfsa bi de bu kız...
götün önde gidenidir. aşık olamaz, değer veremez. egosu herşeyden önemlidir onun için. karşısındaki ne düşünür ne hisseder umrunda değildir. ama sonra bir gün bu çocuğumuz da 12. sınıfta bir kız görür. kimsenin peşinden koşmazken kızın peşinden koşar. çıkarlar kız ister ayrılırlar. yediremez tabii alışkın değildir kızın bırakmasına. çaktırmadan kızın peşinden koşar. kızı da manyak eder bir gün iyidir bir gün kötü. egosuna sıçtığım sağı solu belli olmaz bunların aman.
kızların fısıldayarak konuştukları,kendisine aşık olduğu sanılan erkek kişiliktir.bunun trajikomik yanı,batuhan bu kızların ismini bile bilmemektedir.
sinir olduğum çocuktur.
Bu ismi taşıyanların kaderi olarak oldukça yakışıklıdır.
tuvalette sigara içerken yakalanmıştır.
kızlar tuvaletinde kapı arkasına yazılan isimdir.
üst siniflarda olup kızların batum dediği kişilik.