bugün

şu an içinde olduğum bir otobüs. kalabalık ama oturarak gidiyorum.
görsel
insanda bulunan parmak sayısı.
en havalı plakaya sahip olan balıkesir'in plaka kodu.
futboldaki en klas forma numarasıdır. 7 ve 9 daha karizmatik gelebilir insanlara genelde golcüler tarafından seçildikleri için ama 10 numara takımın efsanesidir. takımın abisidir, büyüğüdür.
ümraniye - bostancı arasında çalışan halk otobüslerinin numarası.

benzeri ve daha çok kullanılanı için: (bkz: 19d)
bi ara harf analizi yapan vardı şimdi de bu çıktı.
1-yolla -- 7 --

ilk dinleyişte kötü gelebilir ama gerçekten saran bi parça. elektronik ezgiler efsane olmuş klibi tam olarak beğenmedim sadece breakdance bölümü hoşuma gitti. kesinlikle hit parça ki bence global hit parça olacak.

2-çay simit -- 3 --

lirikler gerçekten çok kötü ama prodüksiyon harika olmuş. usta çırak parçasını yazan gülşah tütüncü den bu kadar kötü lirik beklemezdim.

3-beni çok sev-- 4 --

çok klasik bir düğün parçası ama hoşuma gitmedi değil .

4-ben senin -- 0 --

her yönü ile rezalet parça. yorum yok

5-çok ağladım-- 10 --

tam anlamı * ile 10 numara parça olmuş. çok beğendim.

6-her şey fani-- 6 --

fena parça olmamış beğendim ama çok durgun parça arada ne dinlediğimi unutturdu bana.

7-kedi gibi-- 10 --
* ef sa ne!

8-hodri meydan-- 10 --

harika parça düzenlemesi olsun lirikler olsun altyapısı olsun * muhteşem parça.

9-biz çocukken-- 10 --

elektronik ezgileri en az olduğu gitar, kemanın sık kullanıldığı muhteşem parça. barışçıl parça birazda bide baş kısmı aşırı derecede tanıdık geldi bilen ömden yazsın.

10-bal küpü -- 6 --

keyifli parça. tam dizi soundtracki için ayarlanmış sanki.

11-acımasız-- 5--

içime sinmedi bu parça ama kötü değil.

12-sevdam tek nefes-- 2 --

iki puanı da lirikler hatrına verdim. altyapı rezillik yahu.

13-o sevişmeler-- dinlemedim henüz --

14-affedin bizi çocuklar-- en iyi parça --

adeta göz dolduran parça. bir sanatçıya yakışır şekilde kız yurdundaki yangını, şehitlik mertebesinde olan askerini ve birçok yaşanan olaydan üzüntüsünü en güzel şekilde anlatmış. sadece albümün değil yılın en güzel parçası olan parça.

tam anlamıyla albümü sindirince editleyeceğim hala düzgün dinleyemediğim parçalar var
Baktım herkes "yolla" güzel diyor bi tek onu dinledim, baya boktan olmuş . Piyasada zaten her yerde çalınan şarkılardan bi farkı yok. Arkada dıptıs dıptıs ritim bütün şarkı öyle gidiyor.
Küreselcilerin desteğiyle parlayan Tarkanın yeni albümü ama millet beğenmemiş ben ise dinlemedim.
Olmuş dedirten Tarkan albümü. Bana kalırsa Yolla, Kedi gibi ve Hodri Meydan şarkıları albümün hit şarkıları.
Rakam sırasına göre 9 dan sonra 11 den önce gelmektedir.
Doğal sayıdır.
2,5,10 a tam bölünür.
Çift sayıdır.
Çift basamaklıdır.
Çarpildigi her sayiyi cift sayi yapar.
Çift basamaklı ilk sayı.
(bkz: george hagi)
takımın yıldızlarına verilen numaradır genelde ortasaha oyuncularına verilir.
felipe melo de carvalho'nun kiralık sözleşmesinin sona ermesiyle galatasaray spor kulübü'nün futbol takımında gerçek sahibini bulmuş forma numarası.

(bkz: wesley sneijder)
çift basamaklı en küçük çift sayı.
kiminin aklına sadece bir sayı olarak düşer, kiminin aklına ise sadece bir şaka malzemesi.

ama bazılarında ise aklından hiç çıkmayanları barındırır bu 10.
(bkz: gica)
10 numara...olmuş demektir.
(bkz: rakam)
her gördüğümde aklıma alexi getiren sayı. aynı zamanda uğurlu sayımdır.
lincoln transferi sırasında, galatasaray' da lincoln ile necati' yi karşı karşıya getiren, hagi' yi hatırlatan forma numarası.
balıkesir ilinin forma numarası... Bu durumda genel kabullenişe göre, balıkesir türkiye'nin en iyi ili.
-onu cok seviyorum
+neden?
-ne biliyim guzel sayi yani
hagi denince akla gelen sayı.