bugün

10 yaşında kalkiyomuymuş onu bir sormak lazım.
Erken emekli olmuştur.

Yalnız o değil; trol başlık sandım ciddi oyuncumsu değişik beyanı çıktı.

(bkz: Sen ne diyorsun lan değişik)
Vurdu ve farkı ikiye çıkardı.

Helal reis.
düşmüş de kalkamamış mı ? yazık la kimin oğluysa !
Ulan maraz ali, ne adamsın.
Boy olarak üstündeyim demiştir.
10 yaşında daha cinsellik kavramı gelişmemişken oynadığı oyunları 'kızların üstünde olmak' diye adlandıran ruh hastası.
işte, ülkenin ünlüsü böyleyse gerisini siz düşünün.
Bu adam cidden hasta.

Zamanında buna yakışıklı demiştim bir kız sohbetinde. adam ne hanzoluk yapsa seninki şöyle demiş, böyle demiş diye kız whatsapp gruplarından capsler yağıyor... alay konusu oldum allahın hanzosu yüzünden.
Etek gibi adam bee.
görsel

Tiksinç söylem.

Genellikle bamya pipili eriller bòyle atıp tutarlar, mangalda kül bırakmazlar azizim!

Yok ayol, ne 10'u, doğduğun gün, karı ve kımız isteyen pehlivan sen değil miydin?!
"Türk kadını nedir? Çıkarlarını elde edene kadar mükemmel kadını oynayan, her fikrini onaylayan ve hep ‘Ben de öyle düşünüyorum' diyen. Zamanla esas olan çirkin yüzünü gösteren kadına Türk kadını denir. Yolun başında olanlar kulağınıza küpe edin"

Sözlerinin de sahibi olan bir gereksizin yeni yumurtası. Mehmet Akif bey kadınları milletlerine göre kategorilere ayıracak kadar fazla kadını nasıl tanıdı meçhul. Haydi tanıdı diyelim, "sinek pekmezciyi tanır." atasözünü bilse bu satırları yazmaya cesaret edemez. Neden? Çünkü tanıdığın bütün Türk kadınları çıkarcı orospulardan çıktıysa bu senin jigolo olduğun anlamına gelir. Çıkarcı orospu ne yapsın düzgün adamı? Evlenip çocuk bakmak, ütü yapmak, ev işiyle ilgilenmek ister mi? istemez. Çıkarcı orospu gezmek ister, mücevher ister, birilerinin üstüne çıkmak ister. işte o orospunun Bunu yapabileceği insansın sen Mehmet Akif alakurt. Eğlenilecek ve götüne tekme basılacak bir jigolosun. Bunu bize anlattığın için teşekkür ederiz. Düzgününü bulamamanın sebebini aynadaki yansımada ara. Ha bu arada hep "ben de öyle düşünüyorum." diyen kadın iyi değil yavşaktır. Yavşaklar da hep yavşakları bulur.
Adanalı diyince gözü dönen kadın düşmanı pezevenk. Götünü kim kaldırdıysa buyrun o indirsin. Ciddiye alındıkça kendini bir halt zannedecek öyle uzaklardan konuşması kolay tabi.
Burada geri zekalı olduğunu beyan etmiş.
Öyle ya...
Dedikleri görüşleri doğru olsa bile 10 yaşından beri kadınların üzerinde olan adam götünün kılı ağırmaya başladığında mı ne olduğunu öğrenmiş?
Vereni cami avlusunda bile öperler gerçeğinde biraz akıllı olsan bu kadar zaman geçmez acı çekmezdin ve süper zekâlı adamcık.
Üstelik kadınlarımız bu kadar kötü tükaka ise bunun suçu erkekler olmalıdır.
Çünkü; at, sahibine göre kişner.
Konuyu daha basit anlatmak gerekirse (burada feministler klitorisi ile düşünenler biraz cırlayacak ama bu örneği vermem lazım) kadın at gibidir.
Nasıl eğitirsen-eğitilirse öyle binersin. Kadın kötü ise ve burada genelleme yurdum kadını için de yapıldığı için kadınımız kötü ise nedeni erkeklerimizdir.
Boşuna denemişler "kadını orospu yapan erkektir" ve bu bir gerçektir.

bakire olmayan bir kız ile ilişki yasamak, ikinci el telefon almak gibidir. Telefonun iyi olması tamamen kullanıcının yansımasıdır.
Sıfır telefon almak ise iyi olmasını garanti edemez ki sistem güncelleme yazılım kalite kontrol servis gibi üretim hizmet de düşünülürse bakire bir kadını iyi yapan aile ve çevre faktörüdür.

Erkek egemen bir toplum da, namus kavramını vajina çerçevesinde oluşturmuş, mini etek giyen için yapılan eleştiri ona bakan göz için muaf oluyor ve yetmezmiş gibi bakmayı zorunluluk olarak gören savunan sosyal yapıda kadınlar azize olamaz.

Evli bir adamın veya sevgili flört nişanlı birliktelik yaşayan bir erkeğin kadınına orospu demesi kadını orospu eder mi bilmem ama adamı pezevenk edeceğine garanti veririm.

Bunun için bu toplumda erkeklerin kadınlar hakkında kullandığı ve genelleme yaptığı tanımlara dikkat etmesini naçizane bir tavsiye olarak görün.
Kadın erkek üzerinde toplumda elmanın iki yarısı (her toplumda öyledir) gibi oluyoruz ve bu toplumun erkeği olarak kadına kötü yaklaşımlar yapıp karısına orospu diyen koca durumuna düşmeyin.
Azıcık ahlâklı olun.
centilmenliğe aykırı bir açıklama. insanların arasında yaşananlar gizli kalmalıdır. tersi hoş olmaz ve kırıcı olur.
görsel
Derdini sikeyim.
in artık. Biraz da diğerleri binsin.
Belki 10 yaşından beri altında kız evi vardır böylece kızların üstündedir. Hemen cinselliğe yormayın işi.
aşağılık kompleksi kokan laf...ben böyle bi başlık hiçbi zaman açmadım- gerçekten kızların üstünde olan adam- size ne ulan ben kimin üstündeyim- diye düşünür.

böyle bi başlığı anca kızların üzerine asla çıkamamış birisi açar.

"aç tavuk kendini buğday ambarında sanırmış" - atasözü de çok güzel bir atasözüdür.
Erkek olmaktan adam olmaya fırsat bulamamış. Senin gibisiyle anca paranı yemek için yatar kadınlar. Onlar da işte öyle kadınlar olur yavrum.
ee?

para lazım, epeydir teklif gelmiyor, elde ne varsa yedim demiyor da.

neyse tecrübe de varmış, bu kafayla sonun jigololuk gibi görünüyor zaten. teyzelere binersin artık.
kezoları iyi düzmüş kıralın lafı. 10 yaşından beri hepsini tanıyor işte en iyi tespitleri o yüzden yapıyor.
" 10 yaşına kadar da amcaların üstündeydim " diyemeyen birinin ifadesi.