bugün

görsel
görsel

Benim naçiz vücudum, bir gün elbet toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti, ilelebet payidar kalacaktır. Atam rahat uyu...
görsel
Yıllar geriye sarsa
1938 olsa
Saat 9 olsa ama asla 5 geçmese dedirten o gün.
10 olmasın kasım, sonbaharsız kışa da razıyım.
bu gece rüyama gir atam.. seni özleyen, gözyaşı döken her türkü ziyaret et atam..

belki de bütün yılımın en yıkık hissettiğim günüdür. insanoğlu ölüme karşı savunmasızdır. fiziksel olarak aramızda olmasan da, içimizdeki mustafa kemaller nesilden nesle devam edecek..
huzur içine uyusun atatürkün vefat günü her yıl 9u 5 geçe anilir.
görsel

"büyük ölülere matem gerekmez, fikirlerine bağlılık gerekir."
fikirler ölmez.

aramızdan ayrılışının 79. yıldönümünde, saygı ve özlemle...
(img:#1572894)
bazıları hiç ölmez,sadece naciz bedenleri yok olur,geriye bıraktıkları asla.
Naçiz bedenler elbet toprak olur. düşünceleri ve yaptıkları ilelebet hatırlanacak liderdir.

Sevgi ve saygıyla.
görsel
gözyaşıyla gururun harman olduğu 2 günden biri.
cumhuriyetimizin kurucusu, ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ahirete irtihalinin 79. yıldönümünde rahmetle anıyoruz.
görsel
Benim naciz vücudum, bir gün elbet toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti, ilelebet payidar kalacaktır.
Ozgursek, bir bayrağa, bir vatana sahipsek, yobazlar sovsede hala minarelerden ezan sesi duyuyorsak, kadının yeri sofrada sari inekten sonra gelmiyorsa bu senin ve bu ugurda can vermiş kan vermiş şehitlerimizin gazilerimizin, kahraman kadınlarımızın sayesindedir. Benim mavi gözlü devim, Selanikli yetim mustafa'm... Hayallerin umutların hedeflerin bize emanet. Saygı ve özlemle anıyorum.
erken kalkılması gereken gün.
görsel
Saygı ve özlemle..
Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün ölüm yıldönümü. Aramızdan ayrılışının 79.yılında saygı, özlem ve minnetle anıyoruz..
görsel
Mustafa Kemal Atatürk'ün SADECE BEDENEN aramızdan ayrıldığı gündür.
allah rahmet eylesin büyük adamdı.

kendisi örnek alınası bir dahiydi.

ancak şimdi bakıyorum car cahil tipler atatürk atatürk diye ağlaşıyor.

lan adam okuyun çalışın demiş vatana millete faydanız olsun demiş siz hala klawye de takır tukur takır tukur ibnelik peşindesiniz.

haketmiyorsunuz. bu adamı haketmiyorsunuz.
"Türk" olan herkesin saygı duyduğu ata'mızın aramızdan ayrılışının 79. Yılı. Saygı, sevgi ve rahmetle anıyoruz.
görsel
Mekanı cennet olsun.tanrı milletimizi korusun,var etsin.
Her geçen gün değerin daha fazla anlaşılıyor. Yapmış olduğun tüm katkılar için teşekkür ederim. Naciz vücudun belki toprak oldu ama Türkiye cumhuriyeti yaşamaya devam ediyor ve edecek.
görsel
Sonsuz minnet, saygı ve özlemle...
görsel