bugün

erkek olarak hiçbirşey yapamaz, ancak ortamdan kaçarsınız 6 kadın başınızın etini yer dır dır dır diye. orgy yapacağını söyleyenlere de şunu bildirmek isterim ki onu fazla öptün bunu benden daha fazla mıncıkladın diye sizi yaptığınız yapacağınız orgye pişman ederler.
kadınsanız ve bu 6sıyla bir aradaysanız ya birbirinizi kıskanır yada kendi kıskançlıklarınızı kimse farketmesin diye oturup sokaktan geçenlerin dedikodusunu yaparsınız.
offf 6 kadın aynı ortamda çok sıkıcı lan.
1 sinem oleyyy 2 özge oleyyy 3 merve oleyyy diye gidilebilir.

bunu silen adam için allah'tan zeka diliyorum.sonu yapılabilecekler olan başlığa başka nasıl yazılır çok merak ediyorum. gammazlayana da silene de bol zeka.
(bkz: halay)
(bkz: uzuneşek)
2 adet özge oda sıcaklığında erime kıvamına getirilir. 1 sinem 2 adet özge ile karışmayacak biçimde aralarına alınır. son olarak 3 adet merveyi de (tercihen) üzerine serbiştirdin mi servise hazırdır. afiyet olsun.
1 sinemle 2 özgeyi alıp mervelere gidilebilir.
(bkz: 7some)
ayni isimler yan yana gelmeyecek bicimde kac farkli sekilde dizilirler tarzi sacma kombinasyon sorusu yapilabilirler.
(bkz: bbg)
(bkz: 02 ebru)
benide aralarına aldıklarında 7 ye 7 halısaha maçı için kadromu tamamlamıi olacağım kızlar bütünüdür.
alışverişe sal bunları.
Isigi da kapatalim.
mevlit okutulur, püskevit içinde lokum dağıtılaraktan hayır hasenat işlenir. hayır duası alınır.
Merveler en alta ortaya Özgeler en üste de Sinem.
okey oynanabilir.
Samsuna gidilebilir.
6 erkek bulup voleybol maçı yaptırmak.
sinem- libero.
iki özge de servis.
iki merve smaçör, diğer merve de pasör.
zörvayvırda eleme.
(bkz: kutu kutu pense) oynanabilir. bezirgan başı dahi olabilir.
beni uyutsunlar, baska bişe istemiyorum, uykuuuuuuuuu.
6 ay düzenli seks.
merveleri çöpe atın, özgeleri eve atın, sinemi cebe atın.
hiç birine gerek yok tek bir kişi olsun o bana yeter o kişide kendini biliyor.
selena'yı çağırmak.
selena çağırılabilir. isimleri de uyuyor.
yeter aq her yerde özge özge özge özge bi yanımda eksik elleri elimde eksik sevgim yüreğinde eksik ama her yerde illa bir özge yeter. yok sana tanım manım. saygılar.