bugün

burada da benzer rezaletler vardır.

nasıl olsa adımı bilen, yüzümü gören yok diye olmadığı gibi davranan bir ekşi sözlük mü var? şurada favori olacağım diye olmadığı bir insan gibi davrananlar yok mu? bu sözlükte ki insanları gördükçe "ben hangi dünyada yaşıyorum amk, bu tipler dışarıda neden yok?" diye düşünüyorum hakikaten.

edit: uludağ sözlük yazarların bilinç altlarıdır. sıfatınızla yapamayacağınız itirafları burada yapıyorsunuz işte.
rezalet olarak görmediğimdir. bir çok erkek kadınları satın alabilir.
tamam arkadas fuck the system diye isyan etmis, belli ki birseylere uzulmus, ama neden sadece kadinlar asagilaniyor? erkeklerin hic mi mide bulandirici huylari yok? bu dunya boyle boktan bir duzene sahip iste, erkegiyle kadiniyla. yapacak bir sey yok.
Orada yazar kadın sevgisini kazanmanın yolunun maddi tatminden geçtiğini söylüyor ki aslında pek de haksız sayılmaz. Konunun ana bacıya hakaretle alakası yok. Mesela babalar Gününde babana hediye alma zerre umrunda olmaz ama annene almayıver bir de çok kötü üzülür. Bu durum Erkeğin vurdumduymazlığından değil kadının maddi tatmin ihtiyacından kaynaklanmaktadır. Yazar da bunu anlatmaya Çalışıyor işte. Üslubu biraz inci'ye kaymış ondan bir muallaklık var.