bugün

musul operasyonunda buradan türkiyeye büyük bir göç hareketi başlayacakmış,

sikin sikin biraz daha sikin, bu halk zaten alışmış sikilmeye,

hayatında tatil görmemiş adam,

uçağa binmemiş adam ayda 1200 alıp cebinde iphone uyla sana oy verip kölelik yapsın, istanbulun en güzide semtlerine doluştur yankesici gaspçı suriyelileri kamu düzeninin ammına koysunlar, florya sahilinde 50 kisilik gruplarla dolasip oradakileri kovan insanlara sarkintilik yapan sozde multecileri unutmadik, 30 milyar dolar harcamisiz bunlara simdiye kadar, kendi vatandasimiz acliktan kiriliyor, ekonomik krizdesin basin yoluyla gizliyorsun, personel almayacagim gotum zorda diye itirafda yapiyorsun ustelik,

bu 1 milyon kisi gelirse suriyedeki gibi hata yapilmamali, kampin disina cikmalarina kesinlikle izin verilmemeli, sehirlere dolusurlarsa suriyeliler gibi buranin afganistandan pakistandan farki kalmaz, ozal zamaninda turkiyeye bu sekilde kacanlar yuksekovaya oraya buraya yerlestirildi ve daha sonra bu kisilerin turkiyenin basina nasil bela olduklarini gozlerimizle gorduk, ayni hataya bir daha kesinlikle dusulmemeli.
10 milyon türk de avrupaya yerleştirilsin bari, çok sıkıştık ülkede dedirten başlıktır.
ilk bikaç binini kendi ellerimle öldüreceğim.

yeter lan! sikerler sizin savaşınızı!
Bıktık arkadaş bıktık. Örün şu sınıra bir duvar kafasını uzatanı vurun gitsin. Ülke miyiz skti baba tekkesi mi belli değil.
rahatsız oluyorsanız biz kalkalım ya! bu nasıl iş anlamadım. sanki 10 kişi birleşip bir kıza tecavüz etmişler sonra en saf olanla evlendirip işin üstünü kapatmışlar gibi.
Hali hazırdaki Suriyeli orospu çocukları bedava toplu taşıma, sınavsız ve burslu üniversite imkanları varken yeteri kadar örselenmedik mi?

Topunun Allah belasını versin. Başka memleketlere siktirolsun gitsinler.
Çomarların din kardeşi onlar bikerem tamam mı!
Abi bu oturduğu yere sıçan ırkı otobüslere doldurup Avrupa'ya yollamıyor muydu en son mehdi ?

Ne oldu şimdi 1 milyon veya 100 bin daha mı gelecek ? aa beğenmeyen oy veriyordu değil mi pardon. Hadi oy vererek düzeltelim her şeyi evimizde oturup yes beybi.

görsel
Führer ne güzel siktir çekiyordu ülkeyi siken yabancılara. Pekiiii bizzzz tatlı su solcuları, sağcılar ve vatanseverler ne yapıyoruz ? Tabi ki oy veriyoruz.

Neyse sunumum var kaçtım.
Bu gidişle ülke mülteci kampına dönecek galiba. Oldu olacak ülkenin isminide değiştirin tamam olsun anasını satıyım.
80 milyon mülteciyiz sonuçta. 1 milyon daha olsa sıkıntı olmaz.
Ömrümde sevmezdim arabı kürdü,
Çekti çadırını karşıma kurdu.
(bkz: dedemoğlu)
allah allah
ulan alem musul'da petrole konacak
milleti bize kaskallayacak.
çok seviyorsa avrupa alsın
bizim din kardeşimizmiş
dünya'da tek müslüman bizmiyiz
müslümanlığı kimseye bırakmayan araplar alsın
millete mezhep ihraç eden iran alsın
endonezya malezya alsın
bizim yeteri kadar din kardeşimiz var
hatta aynı milletten olduğumuz dinsiz imansız ateist kardeşlerimizde var.
bu ulkenin insanina az bile yapiliyor be. saray soytariligi yaparak her seye alkis tutan bir kitleden bahsediyoruz. elestirmekten, anlamaktan, arastirmaktan yoksun bu kadar insani kullanmak islerine geliyor adamlarin. bu saatten sonra ne soylesek bos. ben bu ulkenin iyi bir gelecegi oldugunu dusunmuyorum.
(bkz: türkiyenin araplaştırılması süreci)
bir şey olmaz bizim cihangir tayfası ile çomarlar onlar da insan ya da din kardeşlerimiz derler olay kapanır.
geri dönüşü olmayan bir sürece soktu bizi malum şahıs.

üzgünüm ama malesef şu saatten sonra aydınlık bir türkiye hayal. hayaldende öte bir ütopya artık.

ne kadar suç potansiyelli insan varsa ki arapların çoğu böyle, enselerinden tutup tutup atıyolar buralara aq. özellikle istanbul'a.

dün cerablus, bugün musul, yarın kerkük derken bi bakmışız arap birliği kurulmuş bizde arap ülkesi olmuşuz. böyle bi ülkede ne aile kurarım ne çocuk büyütürüm.

çarşıda pazarda şunlar çalar artık.

https://www.youtube.com/watch?v=i74J8TP7XCU

şaşırmayın duyarsanız.
yandaş medya 82 musul 83 halep derken ülke dışındaki o iller yerine o ilde yaşayan yabancıların sığınmacı olarak ülkeye dahil edilmesi durumu.

fanatik bir yandaş medya olayı şöyle anlatmış:

"Türkiye'de haçlılar ve siyonistler kuduruyor, haçlı ve siyonist ittifakının lideri ABD kuduruyor, emperyalist ülkeler ingiltere ve Almanya da 82.plakayı Musul'a 83. plakayı Halep'e takacağız diye korkuyorlar.."

http://www.ahaber.com.tr/...aka-musula-83plaka-halepe

türkiye'nin demografisi ve etnik yapısı değişiyor, sınırlarımız giderek tehlikeye giriyor, sğınımacılar ve askeri operasyonlar bize oldukça büyük bir maliyet yüklüyor; adamlar hala daha emperyalist ülkeleri kudurtan(!) fetihler peşinde. pes doğrusu...

haberi sunan izleyeni o kadar aptal durumuna koyuyor ki ancak böyle bir sunumu turksatta dandik kanallarda cep telefonu tanıtımı yapıp cep telefonu yerine onun oyuncağını ve 1 adet salatalık gönderenler yapıyor. bu kanalı izleyenlerin adreslerine a haber salatalık gönderse yeridir.
artık karşı çıkılması gereken karar. imza mı toplanacak ? sokağa mı dökülecek millet ? ne yaparsak yapalım bir şeyler yapıp bu karara karşı koyalım. türkiye" de arap akımına, orta doğu" ya giderek daha çok yakınlaşmaya gerek yok. yönetim bu bilinci kavramalı artık. insanlar bıktı. macera arayışına son verilmeli...
başkanlık için eksik kalmış sanırım. mecliste çözemezse referanduma gidecek ya amcam. onu hesaplamıştır. e anca abi şimdi bu 1 milyon amına koyduğumun asalak şerefsizi ülkeye göç edecek bu bir. bunlar yerleşecek, millete şirin gösterilecek acıma seansları, insanlık dersleri falan felan...
sonra salaktan vatandaşlığıda yapıştırdınmı ohhh amınakoyim peşine bi referandum hoop tayyip aga başkan. geçmiş olsun.

o oy veren parmaklarınızın eklemlerini sikeyim. hakkım haram zıkkım olsun. çoluğunuzdan çocuğunuzdan bulun amk gerizekalıları.
sadece tek bir şey diyorum

"gelin a.ına koyayım siz de gelin battı balık yan gider"

derin strateji işte görüyorsunuz.
Mültecilerin üreme hızı düşünülünce sanırım yüz yıl sonra azınlık olacağız. 2023'ün amacı anlaşıldı bu hızla mülteci almaya devam edersek arap türk cumhuriyeti olucaz. Mübarek ülke ülke değil mülteci cenneti suriyelisi var fası var afganı var.
e biz kalkalım o zaman?
82 musul, 83 kerkük derken eldeki 27 antep, 63 urfa gidecek haberimiz yok.
Bu başlık sosyal deney olmaya aday bir başlık. adam kaynak belirtmemiş, gerçeklik oranı yüzde kaç bilinmez öyle sallamış 3 5 cümle. Burada 35 kişi bunu gerçekleşmiş olarak görüp yorumlamış. Bu 35 kişi bunu gidip 2 3 kişiye anlatsa, o 2 3 kişi başka 2 3 kişiye anlatsa... gördünüz değil mi? manipülasyon dediğin budur. başlığı açan arkadaşı tebrik ediyorum. gerçeklik ihtimalinin belirsiz olduğu bir konuda gerçek bir akım başlattı. kapılı kapılar ardında apayrı siyaset döner gençler. bilmediğimiz her konuya atlamayalım. gerçi sorunumuz biraz da bu profesör doçent kimmiş ki(!) en iyisini biz biliriz biz. Bu replikte tanıdık geldi bir yerlerden değil mi? esasen tüm ülke öyle de... işte kimse iğneyi kendine batırmak istemez.
not: beni yanlış anlamayın bu yazdıklarım mülteci sevici olduğum anlamına gelmez. sadece hemen atlamayın mantıklı olun diyorum. he böyle bir şey olursa artık ayıp olur. Bir Türkiye nin büyüme skalasına bakın. Mülteciler geldiğinden beri yüzde 9 lardan yüzde 2 lere düştük. ülkeye yazık ediyorsunuz ey baştakiler!
ileride Ülkede iş kalmayacak gibi duruyor. En iyisi ders çalışayım