bugün

top 16 e grubunda bulunan galatasaray mp'nin gruptaki son maçıdır.

gruptan çıkabilmesi için kesin galibiyet gerekmektedir galatasaray'a. ilk maç istanbulda 78-77 galatasaray lehine sonuçlanmıştır.

13 maçtır yenilmeyen cska'yı deviren galatasaraydan beklenti bu maçı da galip bitirip yeni avrupa zaferlerlerine yelken açmasıdır.

futbol şubesi başardı. baskette niye olmasın?
(bkz: 2011 2012 sezonu euroleague şampiyonu galatasaray)
taraftar desteği yalan olan maçtır. artık yunanistan'da yaşan vatandaşlarımızın desteği gerek. http://ultraslan.com/Oku.asp?okuID=2442
--spoiler--
sevgili Galatasaraylılar

Olympiakos deplasmanıyla ilgili gerek konsoloslukla yapılan görüşmeler, gerekse kulübümüz nezdinde yapılan bilet isteğimiz Yunanistan'ın ekonomik krizde olmasından kaynaklanan iç çatışmalar ve güvenlik garantisi verilememesi nedeniyle kabul görmemiştir ve isteğimiz reddedilmiştir.

Bu nedenle Olympiakos deplasmanına gidemiyoruz.

Bir başka deplasman için buluşmak dilegiyle...

Oğuz Altay
ultrAslan Genel Koordinatörü
--spoiler--
cska maçından sonra taraftarın aklına deplasmanda neden olmasın fikrini getiren ve desteğimizin bu safhada da devam edeceği karşılaşmadır. galatasaray, taraftarına hediyesini vermiştir. kaybetse de ayakta alkışlanacaktır.
tanım:galatasaray mp'ın tamam mı devam mı maçıdır.
fenerbahçe lilerin olympiakos tarafını desteklediği maçtır. (bkz: yazık size)

edit:başlık bana kalmış sanırım ezik fenerli gelen eksilerden nasibini almış ve silmiş entrysini.
edit2:tabi galatasaray'ı destekleyen fenerlilerde olacaktır onlara kocaman kardeş dolusu sevgiler.
galatasaray'ın top 8 için oynayacağı maç. ben olsam bu haftaki lig maçını sallarım. dinlenin ve bu maça verin tüm dikkatinizi.
basketbol maçıdır. fenerbahçeli olarak galatasarayımızın kazanmasını dilediğim maçtır. genelleme yapmanın luzumu yok.
istanbulda,uzatmalar da yenmiştik,yunanistanda zor da olsa normal sürede yeneriz dediğim maç.
renklerinden nefret edilen galatasaray'ın, p.ç yunanlara karşı sonuna kadar desteklenmesi gereken maç.

peşinen söyluyorum.artık burda bari bukalemunluk yapmayın gençler. beklentimiz galatasaray'ın yunanistan bir galibiyetle dönüp son 8 kalması. bunu yapacak güç ya da yetenekleri olmayabilir ama takımdaşlık ve çaba var. zaten bu da deplasmandaki en önemli detay.

sonuçta bir türk takımı maç kaybettiğinde kulüp ismi anılmaz, türklere şöyle kaydık böyle kaydık başlıkları atılır. o yüzden adam olun lan!

imza:fenerliyim.
hem de koyusundan.

haydi başarılar!
üzülerek söyleyebilirim ki. galatasarayımızın kaybedeceği karşılaşmadır malesef. allah edit girmeyi nasip eder inşallah.
türk takımıyla maç yapacak olan yunan basketbol takımının, piç yunanlılar olarak nitelendiği maç. kafa güzel sanırım.
galatasarayımın alacağı karşılaşmadır.
(bkz: 2011 2012 sezonu euroleague şampiyomu galatasaray)
--spoiler--
hadi çocuklar yazın şu tarihi bitsin artık.
--spoiler--

bu maç bizim, inanıyorum. artık bir final maçı bu. 20 ay önce ki takımdan buralara gelmek bile bu finalı hakettirdi bize. kazanmamak için hiç bir sebep yok. takım 1.5 oyuncuyla oynuyor. ama bu yunan deplansmanı. olsun! geçen sene ki shipp'in son saniye basketi ilham olsun size. top8 le gelin buraya. kaybederseniz de canınız sağolsun, heyecanı bile güzel.
--spoiler--
galatasaray adının olduğu yerde umut da vardır.
--spoiler--
fenerbahçelilerin galatasarayı destekleyecekleri maçtır galatasaraylıların fenerbahçeyi milano maçında desteklemesi gerektiği gibi çıkmayı hakettiler ne de olsa.
Galatasarayın kazanacağı maç.
Fenerbahçeli olarak galatasaray'ı destekleyeceğim maç.
arkadaşımla kazanacağımıza dair iddiaya girdiğim maç. aslanlarımızın mücadelesine o kadar inanıyorum ki kaybetsek bile zerre üzülmem buraya kadar bize büyük sevinçler yaşattıkları için.
aslan parçalarının dönerde bizim baklavada bizim diyeceği maçtır. son topa kadar saldır Galatasarayım.
--spoiler--
biz olympiakosu yenmek zorunda değiliz. olympiakos çıkmak istiyosa bizi yenmek zorunda #yenilmezarmada
--spoiler--

tanım: olympiacos'un bizi yenmeye mecbur olduğu maç.
basketbol takımımızın tarihindeki en önemli en prestijli maçıdır. tarih yazmak için saatlerimiz 21:45'e ayarlı durumda.
galatasarayımızın euroleague'deki final maçıdır adeta. herkes çok inanmış durumda ama bu durum korkutuyor beni. olympiakos'la oynuyoruz arkadaş boru değil deplasmanda hemde. tek avantajımız galatasaray basketbol takımının son saniye'ye kadar maçı bırakmaması. bakalım hayırlısı.
olympiakos'a yürekten başarılar dilenen maç. bizim için yenin.
olympiakos a acıtmadan koyacağımız maç. e artık fb li panpalarda şansları kalmadığı için final fourda bizi desteklerler artık.
siena'nın* rakibi belirleyecek olan maç.

barcelona'ya oranla daha tercih edilebilir bir takım siena.
fanatik bir fenerbahçeli olarak takımım euroleauge'den elendi diye değil türk takımı diye galatasarayı destekleyeceğim maç.
sonuçta galatasarayın olympiakos'a yenilmesi bana bir şey katmaz
ama her ne kadar çoğu zaman sürtüşsek de kazanması beni mutlu eder.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar