bugün

beyinsiz insan beyanı.
gerçekleşirse -ki hiç sanmam- faizcileri bayram ettirecek (bkz: faiz helaldir) zaferdir.
bu sefer de gerçeleşmesse garanti savaş çıkartılacaktır.
şimdiden hayırlara vesile olmasını dilediğimdir.

ak parti gelecek, bu kaos bitecek !

" sevineceğiniz bir şey daha var: Yardım Allah'tandır ve zafer yakındır. müminlere müjdele "

saf:13
yavaş yavaş yaklaşan zaferdir. inşallah ak parti tek başına iktidar olacak. sen çok yaşa uzun adam.
mhp seçmeni partisini yarı yolda bırakmazsa 100 kere seçim olsa yaşanmayacak zaferdir.
dünkü şehit haberlerinden sonra 1 puan daha arttı oylarımız hamdolsun. zafer bizimdir. hadi inşallah. amin.
zayıf bir tek parti hükümeti görünüyor. milletvekili sayısı 280 i geçmez.
(bkz: seni başkan yaptıracağız)
gerçekleşmediği taktirde tayyarın ortalığın amına koymaya ant içtiğine emin olabileceğiniz zafer.
haydi yallah dedirtir.
bulunamayandır.
görsel
bravoo 5 kg makarna kazandın. adresini söyle "makarna recep" hediye paketini getirecek.
Sandıklar açıldıkça büyük oranda zaferimiz yaklaşmaktadır. Hayırlı olsun. Olması gereken oluyor. Kudurun muhalifler.
destekleyin yada desteklemeyin akp'nin büyük bir başarısı vardır. mhp'nin, hdp'nin, bbp'nin ve sp'nin seçmen kitlesini kendine çekmeyi başararak %50 oyu alabilmiştir.

tabii ki bunda diğer partilerin başarısızlığı da etkili olmuştur. özellikle mhp lideri bahçeli'nin büyük başarısızlığı etkili olmuştur. her şeye hayır demenin cezasını şuan çekiyor. hdp ise türkiye partisi olamamıştır burada da akp'nin büyük bir etkisi vardır. bbp ve sp'ye gelince ise tamamıyla akp'nin başarısı denilebilir.

özet olarak akp dersine iyi çalışıp kaybettiği seçmen kitlesini fazlasıyla geri almıştır.

türkiye için hayırlısı mı oldu? bana göre değil.
başlık için + verdim.
bükemediğin bileği öpeceksin lafını anımsatır. adamlar çalışıyor gençler.
yeter atrık güldük eğlendik, gerçek sonuçları görelim.