bugün

Güzel maç oluyor ; haftanın en zevkli maçı..
maç ts ye bakıyor şu an. bakalım tosun paşa bir şey yapabilecek mi ?negredo ışık vermedi şu ana dek.. abdülkadir iyi oyuncu ts de. futbolcular iyi niyetli bu nedenle güzel maç oluyor....
şuan 3 sap bir nargile kafeye oturup izlemek için kişi başı 15 lira verdiğimiz maç. nargileler de 15 lira. yani su siktigimin macini izlemek icin gotumuzu kuruttuk bravo bize!
Leeeeeennnnsssss!!
lensss ve gollll 2-1.ulan negredo bile daha siftahını yapamadı aq.
lens attı 2-1 oldu. yeter artık renkli arkadaşlar ..illa beşiktaşım 10 kişi kalsın diye ağlaklığınız bitmedi. tatlı sert maç oluyor. ts li arkadaşlardan yorum alalım..
Talisca' nın tekmesine kart çıkmamış ve lens' in 2-1 yaptığı maç.

Edit: hala hakemden şikayet edin. Tabi... yemiyoruz.
tolgay a durduk yere sarı çıkan maç.
okay ın kırmızısı es geçildi, aman dikkat.
pozisyon kırmızı diye bağırıyor hakem vermiyor aq hakemlerimiz yine formunda.
sosa nın sarısı es geçildi.
Net kırmızısı es geçildi trabzon’un.
çok şükür lens de açıldı artık.
Edit: yazar yazmaz gol yedik.
trabzon koydu:2-2.
Trabzon yasladı 2-2.
Lens'in kaçırdığı gol ile maç döndü diye tweet atıyordum atağı izlemekten tweeti atamadım.
Bu da dünkü gs maçına döner. Cenk son dakikada atar bjk kazanır.
trabzonumun kazanacaği karsilasma.

edit: rodellega çaksana kaleye ne falso veriyon amk gül gibi maç gitti ya.
Bir de penaltımız es geçildi. Mükemmel.
Rodayega öküz gibi vurmasa şu an 3-2 trabzon galibiyeti vardı.
zevkli maç olur demiştim öyle de oldu. iki takımda güzel oynadı.. maçın kırılma anı lens in vermediği gol pası idi zaten döndü gol oldu..
trabzon 10 kişi tamamlaması gerekirken bir de bjk ye penaltı yazılması lazımken aydınus bunları es geçmiştir.
lens atsa yada cenk'e verse 3-1 olup rahatlayacağız maçtı ama bencilliği yüzünden takımın 2 puanına mal oldu.

hugo rodallega son anda önünde kalan topa istediği gibi vurabilse, 3-1'e gelecek maçı kaybedecektik ama allah yüzümüze baktı.

ilk yarı itibariyle kesinlikle beraberlikti, ama ikinci yarı ''kesinlikle'' trabzonspor haketti.
yine hakemlerin zehir ettiği maçtı.
iki leş takımın berabere bitirdiği maçtır.
umarım her şeye rağmen güzel bir fenerbahçe-galatasaray sezonu izleriz. halk özledi bunları.