bugün

takıntısı vardır. Yazıktır la.
duaları Allaha dırek aracısız ulasacak kadındır.
benden iki cm uzun olsa da aynı kategoriye girdiğim kadındır. kısa boylu kızların çoğu boyunu uzatmak için topuklu giyerken bahsi geçen kadın kadınlık güdüsüyle giyiyordur. ayrıca kısa boylu kızların tercih sebebiyle topukluyu bütünlestirmeye devam edin. topuklu boy uzatmak için degildir beyler. sorun o olsa basamakla gezerdik. sen duyduklarını hic umursama tatlim. eger beni duyuyorsan ses ver iyi arkadaş olabiliriz. valla bak.
kadında zirvedir, kendileri.
boyu posu yerindedir. aşırı kilolu değilse gayet çekici görünmesi gayet muhtemeldir.
kızkardeşimin tıpatıp aynısıdır. Yıllardır boy kompleksi yaşıyo bende hafif uzun olduğumdan halen topuklu ayakkabılarla geçmeye çalışıyo gerçi geçenlerde ayağını burkmuş töbe filan diyodu da, kız milleti sonuçta...
güzeldir, hoştur... bir de hafif balık etli olursa, yemeyip yanında yatılasıdır. Bu sene Dubai'ye gittiğimde Moscow Hotel'den balık etli ve 180 cm boyunda bir hatun alacam. Söz lan.
igrenç ötesi bir şey olmaktır kadın dedigin orta boyda olmalıdır.
semaya yükselmiştir.
Candır. Niye bu kadar gerildiniz anlamadım. Kızlar kısa diye laf eden erkekler grubunda 180 in altındaysanız zaten ayıp.çekin gidin de ağız tadıyla laf edelim kısa kızlara. 170 boyunuzla laf edip sonra da bunları beğenmemezlik etmeyin. Dipnot: buldunuz da sanki böylesini laf ediyorsunuz.
Süperego yaratma peşindeki kadındır.
attır o at binersin ona gerisi sizin hayal güÇünüz.
gökdelen olmaya hak kazanmış kadındır.
tam anlamıyla füze kadın.
stratosferi parmaklamaya çalışan kadındır.
allaha yakın bize uzak olan kadındır.
daha beterini gördüm, 1.90 boyuyla 10 küsür santim topuklu giyen kadını...
kısa boylu erkekleri komplekse sokar. evet.

(bkz: kısa boylu erkek kompleksi)
kendileri bir sözlük yazarıdır... bir de buluşmaya gelmeden önce mesaj atar havasını atar, bak ben 1,80 boyundayım topukluda giyerim yanı da kısa kalacaksın sakın üzülme... lakin ben de 192 boyundayım dediğim de yazarımızın hafif bir u dönüşü olmuş ilk buluşmamız şen şakrak geçmiştir, kendilerine selam eder gözlerinden öperim.
Yürüyen minareden başka bir şeye benzemez.
türkiyede kendine denk bir erkek bulması zor kadındır.

ayrıca eziktir. manyak mısın o boyla bir de topuklu giyersin be!
(bkz: Kazulet)
amacı ne arşa çıkmak mı.
yalnızca bacaktan oluşan kadındır.
(bkz: tank)