bugün

1 76 dan kısa 1 74 ten uzun. ama nedir bu santim mi, elma mı, armut mu?
Yanında ortalama boylu bir bayan topukluyla dolaşıyorsa yukarı doğru bakmana sebep olur. Hele hele o bayan örneğin bir slavyan asıllı ise, adamı hayata küstürür. 183üm, mutluyum.
1.70 altı kısadır.

kendimden baz aldım.
En ideal erkek boyu 188cm dir haliyle 175 cm de kısa oluyor. Niye 188cm ideal derseniz bu tez konusu olur.
Edit:Erkekte kısa kadında ideal boydur.
17,5 kısa değildir.
Ortalama işte...
lan bir 1.60 1.65 erkekler var onlar napsın.ayıp be.
not:1.78
Türkiye ortalaması. Ama gözünüz hep yükseklerde olduğı için ufak kalıyor (14 yaşıma rağmen 175'im)
Frodo'dan uzun benden kisadir.
ben 182 yim kendimi kısa görüyorum şahsen herkes nasıl görüyorsa kendini öyledir.
kısa değilse bile uzun da değildir efenim.
Bayan için normaldir ancak topuklu ayakkabıda sıkıntı yaşatır giyemezsiniz. giymek istersiniz hayal edersiniz ama hayat size onu giyme imkanı vermez vermeyecekte. erkek için kısadır. benle aynı boyda erkek mi olur ya.
181 boyumla yasadigim yerde pigme muamelesi gordugum icin kisa diyorum.
instagramda siyah fona beyaz punto ile yazılmış bilgiye göre insanların %90 vs. Den daha uzun oluyolar imiş 175 üstü.
Cücedir cüce .
2 75'ten kısadır. zaten iki yetmiş beşe yüz elli diyoruz. ne yetmiş beşler gördüm, zigguratlarca.

o değil de, bir dönem 78'li kızların hepsi güzel diye düşünürdüm.
bence insan ırkı için ideal uzunluktur.
1.75 im ben.

Ama bana göre 1.75 erkek kısa. Kız ise gayet iyi.
1.75 erkek ise kısa bayan ise uzundur. Yanında topuklu ayakkabı giyebileceğin bi sevgilin olmaz hepiniz mi kısasınız *
Kadın için çok ideal bir boy tabii benimle izdivacı için onun dışında bir esprisi yok.
Kız için uzun, erkek için kısa.
175 ne yahu erkek dediğin en az 250 olması lazım.
Ortadır.
Kızlara göre kesinlikle uzun olan ölçüdür. Türk kızları için asla ve asla ideal olmayan boydur. Türk erkeği standartlarına göre uzun kalan boydur.
kız için türk standartlarının hayli üzerinde, rus standartlarına göre ortalama bir boydur.
erkek için türk standartlarına göre orta boy sınırı. (ülkede erkekte uzun boy 1.80den başlar.)
partnerler arası en ideal boy farkı 7-8 bilemedin 10 cm gibi. kadın topukları giyince erkek yanında cücük gibi kalmasın yeter. asimetri aşırı dozda olunca hoş gelmiyor.