bugün

benden bile 4 cm kısadır.dikkat etsin uzun boy gibi fizyolojik bir durumu kendisi yapmış gibi sağa sola salça olan tiplerden çok çekecektir. uzun boy kısa boy tartışmasına yazdığım bir entryden sonra başıma musallat olan gerizekalı umarım kendisine uğramaz.

kısa boy iyidir, uzun boy evla bişey olsa insan nüfusunun çoğu uzun boylu olurdu.
onlar da insan...
Dikkat edelim de ayağımızın altında ezilmesin.
işte bu benimdir. götü yere yakın olandan korkacaksın. evet...
benimdir. keşke az daha uzasaydım diyorum.
ilizarovla 175 olur.
benimdir. keşke az daha uzasaydım diyorum.
Benden sadece 6 santim kadar kısa olan erkektir efendim.
Görüyorum ve azaltiyorum 161 im .
Saçlarımı kaldırınca ben.

Yarak gibi bir şey. 1 50'lik kızların dahi erkekten saymadığı taşak geçtiği biri oldum hep.

O bozulmuş ruhla da kimseye yaklaşmaya cesaretim bile yok artık.

Yaş 31 daha bir kızla öpüşmedim bile.

Rezalet kepaze biriyim ne diyeyim.
Tuzluk???
Jokey olurdum ama kürt değilim. Jokeylik sektöründe kürt değilseniz şansınız yok.
orta 3 ya da lise 1 öğrencisi olan erkektir...
şaka bir yana biz karluklardanız.
orta ve kısa boylu olanlarımız sınırları korurmuş.

siz yörükler batıya gidin, inek memesi sağın yoğurt çalın diye doğuda savaşan komutanların torunlarıyız aq.

tabi şimdi ne değeri kaldı ki. peh.
insanların yukarıyı iyi ile bağdaştırması sonucunda bu arkadaşlar çok sıkıntı çeker, bak mesela çok güzel bir cevap verebilirler.

Elmas gökten değil yerin dibinden çıkar.

Falan tarzı bir şey diyebilirler, olmadı cep herkülü gibi takılabilirler, mesela sen gördünmü naim süleymanoğluyla dalga geçen birini?
jokey olup paranın içinden geçeceğim.
5 cm uzun olduğum erkektir.
aynı başlığa yazılanlara ekşiden de baktım. elimizde olmayan bir durumdan ötürü neden dalga geçiyorsunuz. cem korkmaz'ın intihar sebebi de sizin gibiler yüzündendi.

sizin bu dalga geçerek, sırıtarak girdiğiniz entry i okuyan kaç kişi kendisini inanılmaz kötü hissetmiştir. tahmin edebiliyorum.

öncelikle belirteyim ki benimde boyum 1.66 yani 1.65 lik adamla hemen hemen aynı boydayım.kusura bakmayın dalga geçenleri kast ederek söylüyorum ki sizin gibi orospu çocukları olduğu sürece, bizim insanları sevmeyişimize pek şaşırılmamalı.

ben belli bir yaşa kadar boyumu bile bilmezdim. insanlar, sosyal yaşam için ne kadar önemli olduğunu öğrendiğim anda zaten tüm insanlıktan soğumaya başlamıştım.

neden bu kadar zorbasınız?
Tuzluk???
Adamdır adam.
berber olsa iyidir. kollarımıza bişi yapamaz en azıdan.
şahsım olan erkektir. yaşımızdan küçük gösterdiğimiz doğrudur.
1,72 olduğunu iddia eder.
benden 24 cm kısadır, kıyamam.
yanımda ezilme tehlikesi olan erkektir.