bugün

büyük tahliksizlik erkek yakışıklı olacaksa en az 170 üzeri olmalı.
yakışıklı olmak için en azından 175 boya ihtiyaç olacağından yakışıklı sayılmayacak insandır.zira tarkan'ı bile sırf boyu yüzünden yakışıklı bulmayanlar var.hadi onu geçtim gael garcia bernal örneği var.
benden sadece 5 cm eksiği olan erkektir. yakışıklılık konusuna girmiyorum bile.
üzülmesine gerek olmayan erkektir. zira bu dünyada angelina jolie, c. zeta jones gibi kadınlarla filmlerde boy gösteren antonio banderas'ın boyu hemen hemen aynıdır.
185 cm altina yakisikli denmeyecegi icin olmayan erkektir. evet.
olabilitesi mümkün erkektir. yakışıklılık kavramı ortama, kültüre, öğretilere ve kişisel farklılıklara bağlı olarak değişiklikler gösterebilmektedir. hasılı allah sahibine bağışlasın.
(bkz: topraktan geldik toprağa döneceğiz)
önemli olan işlevi olduğundan pek problem değildir. Desemde işlevde bir yere kadar.
Sevgilisin dolabında topuklu ayakkabı bulunmaması gereken erkektir.
mümkün olmayan bir şey.1.65 ne arkadaş?kız için bile uzun değil.
180 boyundaki çirkin erkekle rekabete giremeyecek erkektir.
akıllı ve çekici adamların boy ölçüsüdür.
yüz güzeli olmaktan öteye gidemeyecek erkektir; güzellik/yakışıklılık bir bütündür zira.
1 70 boyunda yeşil gözlü kumral kız için bir hiçtir efenim. Ancak 1 50 boyunda esmer kız için ceki çendir.
biraz zor sevgili bulur bu erkek bol bol süt içsin basketbol oynasın .
iri popolu, yere yakın yakışıklı sınıfıdır. 175 olarak dahil olamadıklarımdır.
hatun düşüremeyen erkektir.

edit: biri beni eksiledi, kim o kompleksli kısa boylu vatandaş?
ilk izlenim olarak hep önyargıyla yaklaşılacak erkektir.
fazlasıyla uzun boylu olan bir hobbit'tir.

shire'da eşi benzeri görülmemiş bir şahıstır, tüm shire kendisine hayranlık duymaktadır.
parası varsa ve zekiyse, 185 boy ve IQ üstü olan erkeklerin rüyalarında bile göremeyeceği kişilerle takılan erkektir.

(bkz: cem yılmaz)
(bkz: okan bayülgen)
(bkz: frodo baggins)
aaron lennon belki fazla yakışıklı değil ama tottenhamde oynuyor ingilterenin en iyi kanat oyuncusu taş gibi mankenlerle takılıyor.
imkansız bir olaydır.olmaz bir kere uymaz yani.
Parasi ve ünü yoksa boydan kaybedebilecek bir erkektır.
yakışıklı değil sempatik olarak değerlendirilirler kızlar tarafında.
hiç bir zaman yakışıklı denilmeyecek erkektir. yüzü güzel, yüzü tatlı gibi övgüsü alçaltılmış sıfatlara layık görülür çoğu zaman.