bugün

Türkiye ortalamasında herhangi bi kızla ciddi düşünmektir. Çünkü Türkiye istatistik Kurumu'nun araştırmalarına göre Genç (15-24 yaş grubu) erkeklerin 2012 yılında boy ortalamaları 173,5 cm iken kilo ortalamaları 68,4 kg’dir. Aynı yaş grubundaki genç kadınların boy ortalamaları ise 162,8 cm iken kilo ortalamaları 58,1 kg’dir. 0.5 santimle ortalamanın üstündeyim seneye yandık.
ondan çok daha önemli faktörler olduğundan ve o faktörler sizi hayli tatmin ettiğinden boy kriterini seçiminizde en sonlara koymanıza neden olabilir. olmalıdır.
en fazla 10 saniye sürer. evet.
1.58 lik kızla ciddi düşünüyorum. Sevdikten sonra hiçbir şey önemli değil.
CiDDiYETi BOY ORANINA BAĞLAMIŞTIR.
BOY SORUNU ÇÖZÜLÜRSE EVLiLiĞiN MÜKEMMEL OLACAĞINA iNANIR.
TEK DERT BOYDUR ZATEN.
TÜRKiYE DE UZUN BOYLU KIZLAR EVLENMiŞ 160 VE ALTI EVDE KALMIŞTIR ...
ciddi söylüyorum bak harbiden topuklu giymelisin!
Türkiyede yaşıyosun hicbir şey olmaz. Kız dedigin 1.60 olur. Topuklu giyer 1.70 olur. Eh türkiyedeki erkekler de genelde 1.80 zaten. Türkler birbiri için yaratılmışlar resmen.
insanı güldürür. evet.
Tam ciddi düşünecekken bir gülme gelir.
Komik kaçan olaydır. Evet.
Sen şimdi insanları boylarına göre dalga konusu yapacaksın, sonra da ben insanım, mükemmelim diye ortalarda kasım kasım kasılarak gezeceksin öyle mi?
Kimse kusura bakmasın ama Türkiye sokakları mankenlerle modellerle dolup taşmıyor. Çoğumuzun hayatında kısa boylu insanlar var. Kimse gelip sözlükte hava atmasın.
(bkz: yarası olan gocunur)
Zordur.
Simdi bi boyuna bakarsın
Bi ciddi düsünürsün
Bi boyuna bakarsın..
Bence zorlamayın arkadaslar. Ben boyu 1.72 den kızlarla aynı tuvaleti kullanmıyorum.
ırkçı bir zihniyetin devamı gibidir. kısalığa uzunluğa zayıfa şişmana bakılmaz bu işlerde. gönül işidir, aşk işidir bu. maneviyat olgusu kuvvetli olan insanlar bu tip kriterlere bakmazlar. sevgi, aşk, saygı, mutluluk... bunları vermesi mühim olan.

esmer, sarışın, kumral vs. gibi kriter aranmasıda çok nefsi bir durumdur. güzellik göreceli bir kavramdır. gerek yok ayrım yapmaya. namusunda, bilgisinde, ahlakında bir problem yoksa her kız güzeldir zaten, bu yüzünede yansır.
ufak tefek minicik içi dolu fıçıcık napacağnız böyle yanınızda sırık gibi kızı portatif boy varken.
tam düşünecekken bir gülme gelir. evet.
yokluğun dibine vurmaktır. evet.
insan neden bu kadar alçalır anlamak zor. evet.
1.60 gayet de iyi bir boydur kızlar için. Yazar burada 1.60lık kızlara yavşıyor. Ya da siktir et amk. iki gezsen dolaşsan kardeşin mi derler amk.
gönülde aşk varsa gözün gördüğü güzeldir.

yani seviyorsanız boy filan önemli değil.
Yaşın genç sanırım, o yüzden böyle düşünüyor olmalısın. ama bir arkadaşım -kendisi 1.94 falan- birkaç yıldır 1.60 belki de daha kısa bir kızla ilişki içinde yakında nişanlanacaklar. kız o kadar zarif o kadar tatlı ki bizim sırığa nasıl baktı hiç bilmiyorum. 1.94 olan bu arkadaşımın da senin gibi "boyu boyuma yakın olsun" takıntısı vardı bir zamanlar. kısa kadınları beğenmesine rağmen çok orantısız bir görüntü sergileyeceklerini düşünerek onlara hiç yazmazdı. belki bana da bu yüzden hiç yazmadı, orasını bilmiyorum. neyse sonra bu kız bizimle takılmaya başladı hepimiz onu çok sevdik falan bir tek bu arkadaşım çok yakın durmuyordu bu kıza ama kız bir şekilde müzikten girdi, siyasetten çıktı ve bu çocuğu etkilemeyi başardı. sonraki hafta arkadaş elinde konser biletiyle kızın yanına gitti birliktelikleri öyle başladı, sık sık kavga ederler ama bu güne kadar hiç boy yüzünden sıkıntı yaşadıklarını görmedim. umarım seninde düşüncelerin değişir, böylece kızın fiziksel görünüşünden çok seni ne kadar mutlu ettiğine bakarsın.
Ulan düşünmeyip napıcan türk kız ortalama boyu o zaten.
fazla hayalci olmaktır. evet.
Sağlam zevksiz olduğunuzu gösterir ya da siz de götten bacak bir hobbitsiniz zavallılar.
1.61 olsa neyse !