bugün

boy ölçülerini kafaya takmamaları gereken kızlardır.
doğru bir erkek boya değil karaktere kişiliğe bakar.
o kadar kısa boylu bi hatunla en son lisedeydim.şimdi sanmam ya.büyük konuşuyom ya hadi karma oyununu oynar.sikmem yani.
bir de zayıfsa, hele bir de minyon tipli ise, bir de yuvarlak memeleri, hafif çıkık kalçası, biraz ince beli varsa çatır çatır sikilir.
önemli olan boyu değil işlevidir.

evlenilecek kızlardır. *
170-175 boyundaki erkeklere göre normaldir.
tatlı kızdır bıcırdır ortama neşe verir güldürür sempatikliğiyle.
Bu kadar gömülmemesi gereken kızlardır. Belki kalbi bekli de yuzu cok guzeldir, avutalım beyler.
1 75 ve topuklu hastası olarak söylebilirm ki sandıkları kadar kötü değillerdir.hatta çok güzelleri vardır.
normal boylu kızdır.
Ideal kız boyundadır.tabi bana göre
Çok tatlı kızdır. *
Ortalama bir türk kızıdır. Ne var ya 1.60 boyda gül gibi yaşayıp gidiyoruz minionlar gibi.
uzun olmadıkları için sızlanan kızlardır. unuttukları birşey var, çoğu erkek minyon kızlardan hoşlanır.

çok kullanışlılardır bu yüzden tercih sebebidir.

ayrıca sizi öpmek için parmak uçlarıyla uzanmaları paha biçilemez, daha ne olsun lan.
1.74 boyunda at gibi kiz var iken 1.60 boyundaki kiz tercih edilmemelidir.
1.74 boyundaki at gibi kız yerine 1.60 boyundaki sevimli insan kız tercih edilmelidir.
bazen çok daha çekici ve seksi olan kızlardır.
Türkiye standartlarında uzun bile sayilacak kizdir.
(bkz: 162)

belki 5 cm daha uzun olsam her şey daha farkl.. aman ya. Şanssızsan her türlü şanssızsın. Hof.

Açıklama: Türk kadınlarının ortalama boyu olarak görülmektedir. Bir Hollanda hatunu değildir. Ama sonunuzun yine bir Türk kadınıyla olduğunu biliyorsunuz gençler. Oyüzden bu konuda kibar davranmalı.
yuzu guzelse tadindan yenmez. 190 boylu olarak cok hos buluyorum minyon kizlari.
cok sansli kizdir. topuklu ayakkabinin en uzununu bile rahatlikla giyebilir. hele ki zayifsa minyondur. minyonlar ise gec yaslanir. kisa boyluyum yha diye uzulmeyin cevremdeki 160 lik kizlarin cogunun sevgilisi en az 180 boyunda. onlarda daha kisa erkekler bulamamaktan yakiniyorlar. hem guzel olmasaniz bile biraz bakimla gayet tatli olursunuz. velhasil kelam 160 boyundaki kizlar her daim pilictir.
not: bende 160 im mk.
Kısa erkekler uzun at gibi kızlardan hoşlanırken, uzun erkeklerin de hoşlandıkları kız türüdür. Esmer erkeğin Sarışın kız,sarışın Erkeğin esmer kız istemesi gibi bişey herhalde.
(bkz: sanane benim boyumdan)
(bkz: sananeeeee)
lamba sensörlerinin çoğu zaman farketmediği, yükseklik korkusu olmadan 1.90 lık erkekleri kesen kız modelidir.
Benimdir. Çok da umrumda değildir.
yenilebilir kızdır.

çok tatlı olurlar.

alakam yok o ayrı.