bugün

Yahu benim sevgililerim hep benden 2 3 cm kısaydı ben dert etmedim. 160lık kızların egosu dağlara taşlara maşallah.
yukarıda verilen resimlerdeki ilişkiler de zor amk , zaten öyle ilişki türkiye de olmaz

mazallah sarılırsınız falan polis alır götürür umumi yerde oral seks yapıyorsunuz diye
Emsaline sadece ülkemizde rastlanan kızın pardon kezbanın yakarışı. Ulan bi kendi tipine kendi boyuna bak
görsel
Al böyle bir şey.
Salonuna koyarsın.
Neden böyle bir şey yapıyorsun diye sorsan cevabını veremeyecek kız.
O zaman 1.70 ve üzeri hatunlarla ilgileneceksin! Uzun hatunlar boy konusunda daha gerçekçidir, kompleks edinmez! hatun 1.70 ise 178-190 adam, 1.80 ise 1.80-2.00 arası adam talep eder!

Ama bu ülkede 1.50-1.60 hatunların böyle bir beklenti içinde olmasına şaşırarak çok denk geldim! Boy eksikliğinden oluşan kompleksi kapatma çabası sanırım. Zaten bu boy aralığındaki hatunlar kilo almaya inanılmaz meyillidir. Türkiyede 1.60 olup kilosu boyundan 10-12 rakam eksik olan hatuna pek denk gelmedim! Yaşları 30 ve üzeri olduğu anda Kilo hızla 65,70,75 diye devam eder! O yaşa kadar da çoktan bu kiloya ulaşması çok muhtemeldir!

1.70 üzeri Türk hatun % 99 zayıftır! O yaşlansa da 65'i geçmez! Haliyle 1.80 boyla 1.60'lık hatunun peşinde zaman harcamayacaksın!
Kısa değil normal normal ama hani 1.80 le 1.90 arası da bir erkeğin duruşu için ideal şimdi inkar etmeyelim.
Yanlış yapıyorsun. 190 boyunda çok arkadaşım oldu bir tanesinin penis boyu 11 cm. Boya bakma derim ben de 1 75'im çoğundan sağlam tarağım var. Sen bir sıvazla bakalım hoşuna gitcek mi? Sonra karar verirsin.
Uzun boylu olunca büyük sike sahip olmadığımızı biri şuna sike sike anlatsın la.
Bu kızın boyu da 158, adamın boyu da 181 falan değilse ben de hiçbir şey bilmiyorum. Kendi boyunu altmış küsür adamın boyunu yetmiş küsür yapmak için uğraşmış. inşallah istediği gibi bir beygir bulur da onu duvardan duvara vurur.
20 cm takoz papuç ile daha yuksekte gözleri ariyordur.
kendi sıfatına bakmadan yanında bebek gibi hatun isteyen erkekle aynı zihniyettedir.
bunlar gerçek mi ya ? *
Gozler oytunun yorumunu aradi bi an. Sanirim gormedi daha.
yok abi yaşanmaz bu memlekette diyebilecegimiz durumlardan biri.
kızın asıl beğenmediği erkeğin kendi boyu değildir.
bütün sözlük bu sayfayı mı takip ediyo anlayamadım. iki gündür "gelinlerin tatlı telaşı" paylaşımları aldı başını gidiyor.
işin ilginci bu başlıkları açanlar arasında erkekler de var.

biraz büyük alayım da seneye de çıkarım mantığındaki kızın düşüncesidir.
Bence provoke edilmiş bir konu, kız yanlış mı yapıyorum diye belirtmiş zaten, insanların fikirlerini sormuş.
aradaki farkı küçümsemektir ya da kendini dev aynasında görmektir.
bir kıza göre, 1,79 fena boy değil ama uzun boy da değildir efendim.
Efendim bu hanımkızımız erkeğin hangi boyundan bahsediyor anlayamadım. Çünki saçma. insan boyu yüzünden terkedilir mi ya.
1.79 kısadır 1.60 için konuşmaya gerek bile yok.
1.60 muhabbetinin boşuna olmadığını gösteren durum. Müstehak Size amk. Yer cücesi gelmiş 20 Cm fazlayı beğenmiyor. Ondan sonra y for yazar niye 1.60lıklara taktı. Kızım dil altı hapımı getir.