bugün

özgüveni de boya bağladınız ya ne diyelim. yahu özgüven diyoruz, boy ne alaka. 150 de olsam 180 de olsam özgüvenli olacağım.
Abazalar tarafından bir tarafı kaldırılmış bok tenli ermeni sıfatlı anadolu çomarının kızıdır.
(bkz: yüksek topuklu ayakkabı)
özgüvenin boyla alakasını çözemedim. Allah vergisi bir özelliğin özgüvenle ne alakası var? böyle diyenlerin IQ seviyesi 10 olmasına rağmen özgüveni nasıl böyle olabiliyor asıl soru o. bu ülkeden gider misiniz ülkenin gelişmesini engelliyorsunuz.
Endonezya'daysanız gayet normal bir şeydir.
1.60'lık kız dosta güven, düşmana özgüven verir.
1.60'tan sonrasını okumadım ahahahahaha hobbit.
1.66,5 boyumla yine üzerime alındığım başlıktır.

bakın!!! yapmayın belirtin bari kaça kadar dalga geçiyoruz?

al işte yine küstüm.
o 1 60 boyda kı kızın cok muazzam güzellikte dolgun bir poposu ve yalamalık bacakları var.

bıraktaözgüven sahıbı olsun...

(bkz: yakışır)
Helal olsun bacım.
ne yalan söyleyeyim oytunkaran çok iyi ayar vermiş valla.
170 im benim stantartlarıma göre uzunsun bile gel evlenelim.
görsel
Pekâlâ.
Milyonlarin bacisindaki özgüvenle doğru orantılıdır. Konsantre Damacana görüntüsüyle, tecavüzcülere gün doğmuştur. haydi hayırlı traşlar.
Kenan doğulu olmak.
kendini jackie chan gibi hissetmektir..
özgüvenin boyla alakalı olmadığı , aksine bilgine gücüne güveniyorsan tutmayınnn küçük enişteyi.
ateş ve barutun yanyana gelmesi gibidir, hem boy kısa her yere sığabiliyor girebiliyor hem de müthiş özgüven ile müthiş girişkenlik hiçbir çekince olmama sonucu büyük bir başarı ile sonuçlanan şükela bir kombinasyondur.
annemin 'kıçı yere yakın olandan korkacaksın' deyişini tam olarak doğrulayan bir durumdur.
gayet doğaldır. öz güven boyla ya da tiple sahip olunabilecek bir şey değildir öz güven kişinin kendini değerli görmesidir.

edit: 160 cm değilim.
sonuçta kızlarda kas gücü önemli değildir. bir organlarının fındık diğer organlarının da portakal büyüklüğünde olması kafidir.
polat alemdar.
(bkz: cem yılmaz)
164 luk kahkahalar la karsilik verdigim ozguvendir. En guzel benim boyum en hep en benim.