bugün

nabeeeeer gençturkcelli diye muhabbete dalan numara.
arayın bakalım derdi neymiş.

(bkz: bize öyle bi bilgi gelmedi)
mutlu son masaj salonuymuş.
http://www.turkcell.com.t...t/yeni-faturali-genc.aspx
sabah saatlerinde beni arayarak taciz etmiş olan numara. Uyandırdı şerefsizler. Ayrıca ben aveayım, türkcell ne alaka?
Sizi tekrardan turkcellde görmek istiyoruz. Size özel avantajlardan yararlanmak için lütfen 1 tıklayınız gibi cümleler kullanmaktadır. Madem bu konuşmayı yapacaktın seni kullanırken niye kıymeti mi bilemedin hıı?
beni uykumdan etmiş orospu çocuğu numaradır. ayrıca ben aveayım amına koyim nereden numaramı buldunuz da aradınız ibneler?
ateşli geceler için kall mi meybi diyip kapatan telefon numarasıdır.
(bkz: Siktin formatı eyledin viran)
Pekte umura alınmaması gereken numara.

not: boktan bir bilgi verdigin icin

(bkz: verdim eksini güzel kardeşim)
arasinlar diye atılan numaradır.
beni her gün arayan numara. arama olum siktir git. avea'lıyım ben. vodafone arena yapılınca da vodefona'a geçicem.
beni de aradılar lan bu ne numarası amk. ben aveayım üstelik.
bıktıran telefon numarası. ben meşgule atmaktan bıktım, onlar aramaktan bıkmadı, reddedilmek hoşlarına gidiyorsa demek ki.
Arayin cwok azmis anal seviyormus yala beni askim diyor.
Turkcell de çalışmış biri olarak söylüyorum ki uzak durun.
Beni de aradi bi iki defa.engelledim.
beni aramamıştır. ayrımcılık bu.
hiçbir hatta üye değilim beni de arıyorlar. şaka şaka.
android için truecaller diye bir program var. sizi arayan numaraları oradan kontrol ediyorsunuz. nedir ne değildir diye düşünüyorsunuz mesela kimisi için, orada daha önce kaç kere spam olarak bildirildiği de görünüyor. ona göre de engeli basıyorsunuz. güzel bir program, tavsiyemdir.

not: programın sahibi ben değilim. ben yapsam zaten burada olmazdım şu an.
Totoş normal bir numaraymış gibi arayıp insanı heyecanlandırıyor. ilk zamanlar paso yerdim, ulan ne adrenalin salgılardım bu kim ? diye. Sanki böyle eski sevgilim arıyormuş ya da iyi bir iş görüşmesine çağrılıyormuşum gibi hissettiriyordu nalet.

Turkcell'in akıl oyunları hep bunlar, ah ulan ah.
sevgili gibi, meşgule attıkça tekrar arar. lanet.
KORMAYIN LAN BENIM.. NAPIYONUZ DIYECEM.
Sonu gelmeyen aramalar yapan yüzsüz numara.
sık sık şahsımı taciz de bulunan numara. bırak yakamı ulan !