bugün

entry'ler (30)

akdeniz kürdlerindidir kürdlerde kalacak

kürt kardeşlerimizin hayal dünyalarının ne derece geniş olduğunu gösteren bir yazdıdır.

öğretmeni ile çok yakın olan kız

öğretmen erkekse ve gençse akla başka ihtimaller getiren kızdır.

de get la

anadolu halklarında yaygın olarak kullanılan karsıdaki kişiyi uzaklastırma tepkisi.

karısını döven kürt videosu

internete yeni düşmüş ve büyük yankı uyandırmaya hazır olan videodur.
elbette karısını döven sadece kürtler değil bunu peşin peşin söylemek lazım sonra faşist damgası yemeyelim amanın.fakat nedense kadına, cocuğa şiddet oranı doğuya gittikce kat be kat artmaktadır buda yadsınamaz bi gercektir.

izliyoruz efenim: https://www.facebook.com/...05&type=3&theater

ey kürt gençliği birinci vazifen

birinci vazifen,ekmeğini yediğin suyunu ictiğin elektriğini kacak kullandığın türk halkına itaat etmen baş kaldırmayı o kücücük aklının ucundan bile gecirmemendir

fantezi ayağına sevgilisini haşat eden türk kızı

alakalı videoyla ilgili sevgili ilişkisi değil ''bence'' eskort-müşteri ilişkisi olan durumdur.cünkü günümüz sartlarını göz önüne alırsak sevgilisiyle femdom yapacak türk kızı sayısı aşırı derecede az bu kesin.bu kadın olsa olsa emektar bir eskort ablamızdır.

dontcryleatherface

pkk sempatizanı bir kürt. Allah böylelerini kapımızdan dahi gecirmesin.amin

mahsun korkmaz

aşağılık,iğrenç bir askerimizi şehit etmiş terörist. daha fazla yazı yazıp değerli parmaklarımı o mahlukatlar için yormayacağım.

görüldüğünde pipiyi iki katına çıkaran şeyler

bazı külütürlü insanlar da buna vajina,göğüs,kalça der. itibar ediniz

cuma namazı esnasında sol frame güzelliği

bu ülkede ateistler üzerinden mizah yapılınca entel kesim tarafından saygısız faşist damgası yiyen kardeşlerimiz.sofu ve dinine bağlı erkekler,bayanlar üzerinden mizahın ve dalga gecmenin dibine vurulunca kendilerine mizahşör diyor.hatırlatması yapan frame güzelliğidir.

trance

leütfen sevenler kızmasın ama şu dünyada trance müzik kadar gereksiz bir müzik türü yok.tam cahil apaci müziği.ulan bi kere doğru dürüst bi enstürman yok.sacma sapan bilgisayarın cıkardığı dıt dırı dıtt diye sesler.yani ruh yok.onun haricinde sesiyle şenlendiren bi sanatcıda yok.35 dakika sadece müzik! dinliyorum bakıyorum sundan ne zevk alınabilir diye ama anlayamıyorum.biz buralarda o müziğe hapçı müziği diyoruz

sinema tarihinin en kısa isme sahip filmi

ADINI FERiHA KOYDUM EMiRiN YOLU.

gece mezarlıkta türban takan babun görmek

her türbanlıyı akp li sanan cahil insana delalettir.

kabe yi yıkan karşısında beni bulur

rivayete göre bir zamanlar Mustafa Kemal Atatürk ün söylediği söz.

orhan kural

Nuri bilge ceylan üstadımıza sudan sebepten dava acan popularite pesinde kosan profesör müsfettesi.Filmde ata iskence yapıldığını düsünüyorsa bu durumu bize sunan ve gözler önüne seren nbc ustamıza değil bizzat gercekten o isi yapan kişilere dava acmalıdır (bkz: yiyosa) ki kült bir maden profesörününde bir sanat filminden bunu anlaması gayet normal.kendisi soma da rahmetli olan madencilerimiz icin ''tatlı ölüm'' diyen kimsedir buda nunutulmasın.

murat boz vazgeçmem

murat boz un yeni ve güzel single ı

http://www.facebook.com/photo.php?v=10151084701853485rY5PlbBdkm0&feature=youtu.be

dwight howard ın omuzları

takdire şayandır. buram buram genetik kokar.

http://lostangelesblog.fi...10/01/dwight_nojersey.jpg

protein tozu kullanmadan kas yapmak

3 aydır denediğim beslenme programıdır. annemin bana yaptığı yumurtalar etler neyime yetmiyor kafasıyla başladığım, fakat üc ayda anca tavuk götü kadar kas yaptığım beslenme programı.

edit:9 yıllık spor(futbol) geçmişim var.

lomlar

iç ve doğu anadolu bölgesinde bulunan, yerli halk tarafından poşa olarakda bilinen pek tanınmamış ve sayları 100.000 gecmeyecek halk, ırk

ünlülerin gerçek meslekleri

david robinson-u.s marines subayı