bugün

entry'ler (32)

çırılçıplak banyo yapana cin musallat olması

o yüzden bimden aldığım yaprak şeklindeki avret yeri örtücümü hiç çıkarmam. siz de çıkarmayın.

alafranga tuvaletlerde duvara işeyen gerizekalı

çükü kadar beyni olsa bu salaklığı yapmayacak olan gerizekalıdır. keseceksin çükünü bak bakalım bi daha yapabilyor mu?

yıllardır trt 1 de oynayan gizemli çin dizisi

ne zaman zap yapsam karşıma çıkan ve yıldırım hızıyla kanalı değiştirdiğim hatta panik yapıp televizyonun fişini çektiğim dizidir.
(bkz: zap yapmak)

uyku düzeni olmayan öğrenci

piç arkadaşları olandır. ikinci öğretim olma ve yurtta kalıyor olma ihtimali de bir hayli yüksektir bu öğrencinin.

bozuk uyku düzeni

tabiri caizse hayatımı çükendir. sıçtım mavisini görmeden uyuyamıyorum arkadaş. hadi neyse yazın çekiliyor bir yere kadar günler uzun da kışın güneşi göremezsiniz ciddi anlamda ruh sağlığınız bozulabilir.
(bkz: ikinci öğretim olmak)

hüseyin çelik i bile eleştiremeyen şakirt

büyük ihtimalle ne sıçsam acaba diye ıkınıyordur.

40 numara ayakkabı giyen kız

(bkz: mühendislik fakültesinde okuyan kız)

dindar gitarist

normal karşılanmalıdır ney çalan ateist de olabileceği gibi. hobi meselesidir.

param olsa yapardım denilen şeyler

sayardım sadece bütün gün. o ne muazzam bir sestir öyle yahu.

vajina kıllarını diş fırçasıyla fırçalayan kız

akabinde dişlerini aynı fırçayla fırçalamadığını temenni ettiğimiz kızdır. aynı zamanda yapıştırır eksiyi hiç affetmez.

yurtta kalacaklara tavsiyeler

her kafadan insanla tanışıp muhatap olacağınız için insanlarla aranıza mesafe koymasını ve gerektiği zaman hayır demesini bilin ama canınız sıkıldığı vakit muhabbet edebileceğiniz insanlar da olsun her zaman. ha bir de ikinci öğretimseniz yarasa modunda olacaksınız bütün yıl. yiyecek birşeyler olsun dolabınızda yoksa oynadığınız o iskambil kağıtlarını yersiniz.

cips yedikten sonra yağlı parmakları yalamak

el temizlemenin en ilginç yöntemidir. hatta reflekstir.

cennetlik mucitler

mucitlerin babası olan Leonardo Da Vinci.

yazarların en çok kaybettiği nesneler

penadır efendim. en ücra köşelerde saklanır bunlar ve bazıları aylar sonra çıkar ortaya ama yine kaybolur.

htc sensation

alınmaması gereken cep telefonudur. sadece sensetion olmayıp htc telefonlarının diğer modellerinde de ekranda tozlanma sorunu vardır maalesef. tozlanma sorunu deyip geçmeyin çok fena moral bozuyor insanı telefondan değil resmen hayattan soğutuyor mk.

kocaeli üniversitesi

yaz okulu ve bütün olmayıp, geçme notunun 65 olduğu üniversitedir. (bkz: hassiktir)

durduk yere sigara yakmak

şu an itibariyle yapmış olduğum eylemdir.

başbakan ın fiat reklamı nı yapması

Herkesin Porshe kullandığını sanan başbakan söylemidir.

manyak yakışıklı kaslı zeki ama kuşu ötmeyen erkek

mühim olan erkekliktir dedirten yazar söylemidir. ona erkek değil, oğlan denir.

universite ogrencisinin sinav sonrasi durumu

(bkz: beyin amcıklaması geçirmek)