bugün

entry'ler (8)

uludağ sözlük

"Noktadan sonra boşluk gelir yiğidim, bunu bilmeyen burada yazar olamaz aslanım." tarzı atar yapan sözlük. Fakat algoritmada unutulan bir şey var sanırım; ben şimdi vinenoktaco yazarken neden co'dan önce boşluk bırakmalıyım sevgili sözlük?

vine

Kendini geliştiremediği için yitip gitmek üzeredir. Vine bir kültür olarak devam etse de vine. co üzerinden değil, instagram'da ve twitter'da kendine yer bulan kısa videolar olarak hayatına devam edecektir.

erkek yazarların sakal traşı olma süreleri

sadece uçlarını kırpmak suretiyle ayda bir. he en son ne zaman sinek kaydı oldun dersen, sakalı sorun etmediğini sonradan öğrendiğim marka için bir görüşme öncesinde kesmiştim. 3 senelik sakala yazık olmuştu ABV

periscope

ömrünün kısa olduğunu düşündüğüm sosyal medya mecrası. Osuran avukat harici yayın izlemedim şu ana kadar. o da benim hatam olsun.

en güzel kızların bulunduğu ülkeler

Hafiften tombul ablalar ile haşır neşirseniz irlanda'ya bekleriz. Şehir de vereyim: Cork

sözlük yazarlarının yalnızlık seviyesi

2.5 kişilik yatakta, 4 yastıkla tek başına yatmak.

quentin tarantino

2016'yı tarantino mu çekti? diye bir tivit vardı. sanırın 20bin rt falan almıştı. O şekil bir yönetmen, gerisini hesap et.

nefret edilen kişinin diş fırçasını klozete sokmak

Kendisi bunu bilmediği için ona karşı olan siniri atamazsınız. 1 ay dişini fırçaladıktan sonra bunu bir şekilde ona bildirmeniz yüksek sesle HAHA yapmak için yeterli olacaktır. Artık rahatsınız.