bugün

entry'ler (12)

erkekleri sinir eden kadın davranışları

taksitle verilince kazma sapını bile almak istemeleri.

davos

Erdoğan Davos'u terk ettiği gibi bu ülkeyi de terk edebilir mi acaba? bahse giren var mı?

kardan turbanli kadin yapmak

Ne güzel bir şeyki kardan türbanlı kadının beyni olmadığı için beyninin içindeki türbanı çıkartmak gibi bir sorunla karşı karşıya değiliz. Bu kardan adamı yapan türbanlılarında beyni olmadığı için. onlarında beyninin içinden bişey çıkartmak sorunda değiliz.

çirkin yaratılmak ve tanrı nın adaleti

tanrı bazılarını yaratırken malzemeden çalıyor ne yapalım katlanacaksınız artık.

eski sevgiliyi yeni sevgili yapmak

eskiye dönmek; onca yollardan sonra yeniden eskiye dönmek, yeniden yollara düşmek

ilkay akkaya

sesi güzeldir.ancak türkiye solunda bulunan erkek ağırlıklı yapı onun gelenlikle güzelliğine de hayran olur. örgütlerin yönetimlerinde bulunan erkekler nedeniyle.her sendika, her parti çağırır size de iğğğ yine mi dedirtir.

ankara

gezilecek yeri, eğlenilecek yeri az olan ancak karın çok yakıştığı, ankara kalesinde kar yağarken şarap içmenin bir başka olduğu, sıcak dostlukların mekanı...

izmirli olmak

senelerce izmirlilerin neden izmirli olmakla bu kadar övündüklerini anlayamadım. taki izmir' de yaşayana 1-2 hafta yaşayana ve izmir'e yerleşmeyi düşünene dek. bence ülkenin gericilikten bir nebze uzak kalmış bu kentini bağımsız bir ülke ilan edip oaraya taşınmalı...

melih gökçek

emin çölaşan'nın iii. Melih Gökçek dediği benim de bu tanımlamaya katıldığım. belediyeciliğin en rezil örneği. Ankara'nın en güzel yürüme yollarını oto yola çevirmiş, gerekli gereksiz her yere biçimsiz estetikten yoksun üst geçitler dikmiş, Eskişehir yolunun ortasına yolu daraltarak diktiği kafeye benzer şeylerin ne işe yaradığı anlaşılmayan ve bunlar gibi bir çok rezilliğe ve zevksizliğe imza atan kişi.....

1 ay sonra arayıp nerde kalmıştık diyen sevgili

yüzsüzün önde gidenidir... kendini terk edilemeyecek kadar yakışıklı gören biri yada harbi kazma. ben böyleyim beni böyle kabul et falan der. ama yememek lazım...

siyasal bilgiler fakültesi

siyasal bilgiler iyi okul ancak bir sürü gereksiz insanı içinde barındıran bir okul. özellikle son dönem alınan arş görevlileri hiç bir şey olamayacak tipten.