bugün

entry'ler (41)

drogba forması giyen fenerli kız

Bazilari "buyuk sever" dedirten durum.

niyeti evlilik olan erkek nasıl anlaşılır

Beni ne zaman ailen ile tanistiracaksin sorusuna kivirmadan yanit verebiliyorsa tamamdir.

selahattin demirtaşı anlamayan masum köylü

Malin beyani cok ciddiye almamak lazim.

en büyük 5 türk kumandan

Kenan komutan.

pkk nın biz artık savaşmak istemiyoruz açıklaması

Terorle muzakere olmaz mucadele olur, Bu orospu cocuklari, devletimizin vermis oldugu muzakere surecini yanlis degerlendirip orda burda silahlandilar.

50 yaşında ayakkabı boyayan tip

Ayakkabi kutusundaki paralari sifirlamaktan iyisir guzel kardesim.

pkk leşlerini görünce mutlu olabilen insan

Yasasinlar da devletimizin askerlerine , varandasina, esnafina mi zarar versin ?

fransa ya türk hava sahasını kullanma izni

istenildiği zaman sike sike izin vereceğiz. Turkiye olmuş nato ustu. Bu isle one minitues demeye benzemez.

kadınların son 5 senede aşırı yozlaşması

Son donemlerde yayinlanan televizyon programlarina bakarak ne durumda oldugumuzu daha iyi anlayabiliriz. Televizyonlarin ve sosyal medyanin insanlar uzerindeki etkisi azimsanamayacak kadar fazla oldugundan degisen dunya duzeninin kotu taraflarina ozenebiliyoruz.

mustafa kamal i sevmiyorum çünkü

Araturk'e en cok atarurkculer zarar veriyor. Kimse kimseyi sevmek zorunda olmadigi gibi zorla da kimse kimseyi sevdirilemez. Neymis x kisisini sevmeyen o cocuguymus da vatan hainiymis. Biz hale sagla solla turkculukle kurtculukle dindarlikla ugrasiyoruz. Bu gibi basliklarin acilmasi bile bana sacma geliyor.

türban takınca uzaylılara benzemek

Zihniyeti sikilesice yazar.

uludağ sözlüğün ömr

Cok uzun süreli olmuyacağını, gün içinde açılan başlıklar ve girilen entry sayisina bakarak anladığım olaydır.

3 kelimede türk kızları

Uff snn slk.

tahir elçi

Teror orgutu olarak gormedigi pkk lilar tarafindan öldürülmüstür. Sanirim bu işin fitratinda var.

ya ruslar bizim uçağı düşürseydi

Lalelide turist kovalardik.

ya ruslar bizim uçağı düşürseydi

Lalelide turist kovalardik.

fetullahçı terör örgütü

Zamaninda, tum kurum ve kuruluslara kendi adamlarini vatan millet kurtariyoruz diye yerlestiren, kpss den tutun da tum sinav sorularini ele geciren, askeriye yi itibarsizlastirmaya calisan sozde cemaat mensuplari kendi bacaklarina kendileri sıktı. Asil sorulmasi gereken sudur " Hukumetle el ele kol kola olan bu cemaat hangi konuda anlasamadi da bu hale geldi, Okuzun olmesine sebep olan neydi."

vajinasını vatan toprağı gibi savunan kız

(bkz: Derler Derler)

iz bırakan kitap cümleleri

Benim hicbir seyim yok , uykum bile.

eski sevgilinin evlenmesi

Herkes bir gun baskasinin eski sevgilisi ile evleneceği icin kisir dongu yaratabilir.