bugün

entry'ler (16)

bir kıza edilebilecek en büyük beddua

Göğüslerin sarksın.

arkadaşlık isteğini kabul etmeyen kız

Kız kezbandır!

sevgilisi olan erkeğe yavşayan kız

Olmasa bakmazlar zaten! Anlaşılabilmiş bir durum değil

dirk kuyt

aldığı paranın tam hakkını veren demektir.

vidobu

grafik, web üzerine benim' de bilgim olsun diyenlere tavsiyemdir. Kurslara gereksiz paralar vermenize gerek yok. Dersleri takip ettiğiniz sürece öğrenmeme gibi bir durumunuz olamaz..

2014 2015 sezonu şampiyonu fenerbahçe

haftaya beşiktaş maçından sonra kutlamalar yapılacaktır..

game of thrones

Son yılların tartışmasız en iyilerinden. Krallar, kraliçeler, prensler, havada uçuşan kılıçlar, iktidar savaşları ve politik kavgalar.

gelmiş geçmiş en iyi oyun serisi

god of war.

trt izleyen insan

Leyla ile Mecnun trt' de izlenir dedik ve izledik! böyle projeler üretmediği sürece izlenmez sanırım

en damar parçalar

Arabesk müzik kültürüne inandığım insanlara sorduğum zaman, aldığım cevap

Müslüm Gürses - Küskünüm

türk gençleri daha çok şirket kurmalıdır

Sanırım çok para var bu gençler'de... Devlet kredi verdi de biz mi kurmadık şirket??

şirket kurmak için yapılması gerekenler

Kuracağımız şirketin faaliyeti hakkında yeterince bilgiye sahip olmak.

sabahattin ali

Sabahattin Ali, Varlık'ta Esirler adlı üç perdelik bir oyun da yazmış (1936), ancak bu türü de bir daha denememiştir.

türk gençleri şirket kurmayıp ne yapıyor

Aileleri tarafından durduruluyor tüm gençler.

Kendimden örnek veriyorum, Antalya' ya taşınmayı düşündüm ve ailem engel oldu. Antalya' da bulunan az tasarımcılar ve çok müşteri potansiyelini değerlendirmek istedim. Ama tüm hevesimi, annem ve babam kursağımda bıraktı. Sen orada yapamazsın, edemezsin.. Biz sensiz burada ne yaparız.

işte sırf bu yüzden türk gençleri şirket kuramayıp, kurulu bir işletmede emekliliğini bekleyerek geçinip gidiyor. Ailesi tarafından destek alan arkadaşlarım aldı başını yürüdü...

türk kızıyla sevişirken duyulan sözler

Aşkım, dur! sanırım ben kendimi hazır hissetmiyorum.

sabah t shirt girdikten sonra yağmur yağması

Antalya'da yaşayanların sürekli karşılaştıkları bir durum.