bugün

entry'ler (48)

justin bieber dinleyen kamyon şoförü

filmi çekilecek olsa ilgi çekici olabilir.flash tv'e sunmak gerek hem ismide hazır ''justin dinleyen kamyon şoförü''.

yüzüne gözüne bulaştırmak

''elle avuçlayıp,ağız burun sıvamak'' la eş anlamlı bir deyim'dir.

türklerin islamiyeti kabul edişi

neden böyle birşey yapmışlar bilmiyorum ama fatih sultan şu anki Türkiye'nin halini görseydi,büyük ihtimalle
-Geri dönüyoruz beyler. derdi.

tuvalete gitmeye üşenip bez bağlayan insan

counter oyuncuları yapıyordur belki ben rastlamadım henüz böyle vahim bir olaya.

trip atmayan erkek

erkek çoğunlukla trip atmaz zaten,sadece kıskanır.trip atan taraf;kız tarafıdır.

depresyon stayla

bunlardan o kadar çok varki artık sıradan geliyor insana..

oynadıkları film tereddütsüz izlenen aktörler

Tereddütsüz Haluk bilginer derim buna...kendisi kainatın en baba aktörüdür.

facebook ta isminin yanına dürtmeyin yazan kız

tam bir dürtük'tür kendisi...

sınav sorusu hazırlamak

hazırlayan için zor değildir,kitabı aç ordan bi kaç cümleyi soru haline getir kağıda yaz...peki cevaplayacak olan insan,değerli şahsiyet öğrenci için zormudur?.sorular zor değildir çoğunlukla ( istisnalar hariç)... ama öğrencin sınavı kötü geçtiyse mutlaka bir bahanesi vardır. hocam calıstığım yerden cıkmadı,sınavda migrenim tuttu,heyecan yaptım gibi bolca yalanlar söyler bu insanlar.zor soru yoktur çalışmayan öğrenci vardır.kendimi belli bi statüye sokucak olursam ''çalışmayan öğrenci'' statüsündeydim.ama zamanla çalışmak zorunda bırakılıyorsun.belli bir mevkiye gelmek için..

anne ben ergen oldum

burnum büyüdü,ucunda sivilceler çıkıyor.anne galiba ben ergenleşiyorum.

seni aldattım diyen sevgiliye söylenecek ilk söz

-seni aldattım
+ne yapıyım?

ake

Türk bebeleri tarafından A.q demek için kullanılır.

sahibinden satılık devrimciler

bunu ''sahibinden satılık faşistler'' olarak değiştirmek daha dogru olacaktır.çünkü en kötü devrimci bile paha biçilemez bir yüreğe,akla ve güzelliğe sahiptir.

her şeyi silmek

her şeyi silemezsiniz,herşey sizi siler.bunun sonucunda da herşeyi silmişsiniz gibi olur.yani;sadece ''silmiş gibi'' olur.

sütyeni bulan ilk insana verilen tepkiler

bunu neremize sokuyoruz?başı neresi,kıçı neresi,nereme gelicek orası? gören ilk insanın şaşkınlıkla sordugu sorulardan olmuştur kuvvetle muhtemel.

kıvanç tatlıtuğ un misafir olarak eve gelmesi

ayakkabısını cıkardığı an herangi bir insandan farkı kalmayacak ve'' Kıvvaaaanççç ölürüüüm sanaaa'' gibi yılışık tavırlar içine bir daha hiç girilmeyecektir.

adanalı adlı diziyi izleyen baba

o baba benim babam değil,olamaz.

kılıçdaroğlu chp uyumsuzluğu

Chp'nin başına Atatürk'ten sonra hatrı sayılır hiç bir başkan geçmedi. Kılıçdaroğluda onlardan biri.görünüşte iyi ama bu yeterli değil..

namaz kılmıyorum eksikliğini hissetmiyorum

din namaz kılmakla yaşanmaz,cennet cehennemde namaza göre belirlenmez.kılıyorsanız şu bakımdan güzeldir,içinizi rahatlatırsınız ben iyi bir insanım,herşeyi tam yapıyorum,Allahımı seviyorum diye..tabi şöyle bir durum var ben namaz kılmadığım halde hem eksikligini hissetmiyorum hem de içim çok rahat

abi sizin eve behlül girmiş

-kaçdır söylüyorum şu camları kapatın diye,yine geldi yavşak.