bugün

entry'ler (41)

ülkücülerin yahudilere benzemesi

biz buna kısaca faşizm diyoruz, bilmeyenleri uyaralım başlık sıçmayalım .

bir erkek durduk yere size hediye alıyorsa

kesin vicdan azabı çektiği bir şey vardır, nerde görülmüş erkek milletinin çıkarsız bir iş yaptığı.

kiralık aşk

iyi giden dizi çerez niyetine izlenir, yolu beklenmez (bkz: ulan istanbul) gibi.

kiralık aşk

iyi giden dizi çerez niyetine izlenir, yolu beklenmez (bkz: ulan istanbul) gibi.

nerede sahtekar varsa soluğu akp de alıyor

yolunu bulma dürtüsü genlerinde olmasından olsa gerek. Örümcek misali genden gene aktarım.

yazarların sağ ve solundaki en yakın şey

sağda telefon solda köpeciğim hatta sol dizimde.

markasız kıyafet giyen fakir

başlık dıtmak bu olsa gerek, tanımadığın lüks markayı alıp hediye etsen, yine fakir olursun arkadaş bunlar vizyonsuzluktan işte, marka insanın üstüne yakışanı giymesidir o kadarrrr.

söylenmesi zevkli kelimeler

fikri peki , fikriye peki demekten daha zavkli kelime yoktur.

bi erkeğin abaza olduğunu anlamanın yolları

konuşurken gözlerinize değil dudaklarınıza bakıyorsa ağır abazadır uzak durunuz .

hatıra olarak saklanan garip nesneler

5 dolar yaklaşık on beş yıl önce doların yüzüne bakılmazken bayram harçlığımdı hala durur cüzdanımda bu gidişle paasız kaldığımda işe yarar gibi duruyor doların yükselişiyle *

kpss 2015 sınavını nasıl budunuz

karşılaştığım sorular ve edindiğim bilgilere göre oldukça kolaydı ama bu asla atanırsın anlamına gelmiyor burası türkiye, ayrıca grçrn seneki sınavda ki uzun türkçe soruları ve karmaşık matematik soruları yoktu birde tarih neredeyse ilk defa müfredat dahilinde ve yüzeyseldi.

en unutulmaz film final sahneleri

kesinlikle esaretin bedeli ve içinde yaşadığım derinin finanleridir.

sözlük yazarlarının memleketleri

asıl köken :anne ankara, baba çankırı
doğum:bolu
ikamet:istanbul
ünv:bursa
iş:devlet nereye atarsa

sigaranın içinde 4 bin çeşit zehir olması

hitlerin hiçbir şekilde sigara kullanmadığı kullananları da pek sevmediği yazılır çizilir, iyi ki o zamanlar haberi olmamış bu kadar zehirden mazallah o zaman sigara içeni de bırakmazdı obsesif kompulsif .

okulda sevmediğiniz ögretmenin özelliği

(bkz: anket) eminim hepinizin vardır bana taktı dediği ya da görünce günün ters gittiği ögretmenler (hocalar) özellikle stajyer ögretmenler için oldukça yararlı olacaktır burada paylaştıklarımız en azından yapmamaları gerekenleri az biraz oturtmuş olur ve okullarda ki iletişim problermlerine bir yenisi daha eklenmez. sevmediğim özelliğe gelince konuşmak istemediğim halde soru sorarak sürekli konşturmaya çalışmasıydı dersine girmek işkenceye dönüşmüştü

çaresiz hissedilen anlar

okulu bitirip gitmeye hazırlanırken taaaaa 2 sınıfın güzünden eksik ders seçmiş olunmasının danışman hocanın gözünden kaçıp onaylamasıyla, mezun olma aşamasında farkına varıp yaz okuluna kalmak bu çagresizlik değildir de nedir (bkz: yaz okulu)

ergenlik çağındaki kızına sarılan düşüncesiz baba

bu nasıl zihniyettir yuhhh dedirtiyor resmen,baba sevgisizliğinden ilgisizliğinden kız cocuklarının nasıl problemler yaşadığı ne gibi psikolojik sorunlarla karşılaştığını düşünmemiş gözlemlememiş bir yazarın çirkin beyanı, babalar fırsat buldukça sevin kızlarınızı öpün koklayın onla gurur duyduğunuzu sürekli söyleyin ki böyle insanlar yetiştirmesinler.

sevgilinin babasının yufkacı olduğunu öğrenmek

siyasetçi olduğunu öğrenmekten kat kat iyi olan durumdur kanımca.

en güzel şarkı sözleri

Bir gün yoldan geçtim , seni gördüm hayatsız ümide,
Baktım bu kollarına.
Beni öpeceksin sanıyordum.
Ama sen beni geçtin.
Hiç görmedin, hiç bakmadın, ben bunu uzun zaman önce aldattım, terkettim
Ama ben yine seni çok sevdim. Ben sen yoldan giderken ben dedim belki bu bana geri döner
Sen geri dönmedin beni yıktın beni kadere duymadın hiç
Beni sevecektin
Lanet olsun bu aşka lanet olsun bu sevgimize
Seni doyarlarca öptüm, koynuma alacaktım.

Lanet olsun bu hayat lanet olsun bu sevgim
Seni çok sevmiştim sen neden bana böyle yaptın
Seni beni böyle yapmasaydın seninle uzun zaman bir hayal kuracaktık
Ben o hayali hala düşünüyorum
Seni çok sevecektim
Hayatım, hayatım Leyla

yazarların facebookta aldığı son mesaj

not var mı not...