bugün

entry'ler (119)

29 haziran 2008 almanya ispanya maçı

Futbol basit bir oyun.
22 kişiyle oynanır. Top bir o yana gider bir bu yana ve sonunda Almanlar kazanır

stajda ogrenilenler

her ne kadar işe yarar birşeyler öğrenilmesede iş ortamının görülmesi önemlidir.

pricewaterhousecoopers

Dün gece itibariyle 2008 yeni yıl partisini Çırağan sarayında Serdar Ortaç konseri ile yapmış olan şirkettir.

29 agustos 2007 besiktas fc zurich maci

(bkz: zurich delgado sever)

22 temmuz 2007 genel secimleri

üniversite mezunlarının %40 I chp, %22 sinin AKP ye oy verdiği seçim. (bir araştırma şirketi sonucu). Eğitim şart.

19 mayis 2007 besiktas ankaraspor maci

Tigana, yönetim ve ruhsuz bazı futbolculara tepkilerin olacağı maçtır. Beşiktaşlı olunmaz beşiktaşlı doğulur.

21 haziran 1989 fenerbahce besiktas maci

Ferdinand'ın fenerbahçe defansını çarşıya pazara yollayıp gol attığı karşılaşma.

1 mayıs 2007 liverpool chelsea maçı

100. dakikada Liverpool'un ofsayt nedeniyle golü iptal edilen maçtır.

17 nisan 2005 fenerbahçe beşiktaş maçı

helal olsun denilesi maçtır.

18 mart

çanakkalenin geçilemediği ve doğduğum gün.

ceyda düvenci

2005 yılında Marmara üniversitesi iktisat bölümünden mezun olmuş, şimdilerde (bkz: binbir gece)dizisinde oynayan oyuncudur.

iki aile

Köşk acıbadem minibüs yolundadır

acibadem minibusu

son 4 gündür acıbadem üsküdar seferi yapanların çoğunluğunun belediye ve trafik polisleri tarafından bağlandığı için vatandaşı mağdur etmiş hattır. acıbadem veya üsküdar ilk duranların sıkış pıkış binmektedir ve kalktığı duraktan sonra yoldan başka kimseyi almamaktadır. Böyle devam ederse isyan çıkacağı aşikardır.

10 ocak 2007 beşiktaş galatasaray maçı

tigananın günü kurtardığı maçtır.

en iyi film müzikleri

(bkz: neredesin firuze)

beynelmilel

izlenesi bir türk filmidir

opel corsa eco

1000 motor gücüne sahip,2003 yılında üretime başlanmış diğer modellerle görüntü olarak hiçbir farkı olmayan ancak performans bakımından çok farklı olan corsa modeli.

kpmg

dünya'da 2 Türkiye'de 4 numaralı denetim şirketi.En önemli müşterisi turkcelldir. Yapıkredi plazada faaliyet göstermektedir

avea

denetimini pricewaterhousecoopers'ın yaptığı telekominikasyon şirketi.
(bkz: pricewaterhousecoopers)

30 yaşına kadar sevgilisi olmayan erkek

duvar delme aracı olarak kullanılabilecek erkektir.