bugün

entry'ler (22)

uludağ sözlük te yazacak kadar zavallı olmak

"oğlum bak git" denilesi insan...

30 mart 2014 yerel seçiminin tek cümlelik özeti

namusu temizlensin diye tecavüzcüsüyle evlendirilen bir ülkedir türkiye..

akp li yazarlardan bir cevap bekliyoruz

sandıktan çıkan akp oy oranı %48 yani türkiyenin çoğu akp'yi istemiyor!! (sahtekarlıkları söylemiyorum bile) ayrıca %80 dahi alsanız bu başlığın sizlere anlattığı şey; dolandırıcılık, hırsızlık, yalan ve din sömürüsünü neden görmezden geldiğiniz olmalıdır...

askerlerimiz şehit olunca ak partililer neredeydi

çaldıkları paraları sayıyorlardır...

30 lira için ölüye iftira atmak

ciğeri beş para etmeyen şerefsiz insanlar. sanırım en kötüsü de cennete gideceğini zannetmesi.
tek güzel tarafı; bu bilgisizlik ve cehaletle hiç bir güzelliği yaşayamadığı dünyada cehennemi yaşıyor olması..

halil barutcu

Yaptığı işlerden bahsetmeyi çok sevmez. Sektörün en eskilerinden olmakla birlikte yaratıcılıkta sınır tanımayan kişidir...

ses kaydına inanan cahil kemalist

Zamanında AKP'ye destek veren Ahmet Hakan'ı artık okumuyorsunuzdur. Siz çünkü işinize gelmeyen şeyleri görmezden gelip, sadece recep tape erdoğanın dediklerine inanırsınız. Ahmet Hakan gerçekleri anladı ve objektif bir şekilde yazıyor artık yazılarını. 5 dakikanızı ayırıp okuyun belki siz de anlarsınız gerçekleri -> http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/25885320.asp

Yine de anlamazsanız kısa bir süre sonra anlamak zorunda kalacaksınız. O yüzden çok fazla celallenmeyin ve her topa çıkmayın sonra utanırsınız! Gerçi siz utanmazsınız da....

kate moss

bir kaç kelime ile anlatmak gerekirse; "efsane, ekol, uzay" denebilirken, bir hayvana benzetilirse; ceylan, yılan gibi tanımlar kullanabiliriz.. normal bir insan gibi tanımlanamayacak kadar çekici ve seky olan varlıktır.

yüzotuz küsür sene önce doğmuş birisine ata demek

Net ATAMIZDIR! Bilgi ve hislerle alakalıdır...

akıl oyunları

nat geo'da bir sezon yayınlanan ve sonra bol bol tekrarı verilen, 16 Şubat'ta yeni bölümleriyle tekrar başlayacak olan süper ötesi belgeselin adı...

tanga giymek günah mıdır

üstünde pantolon ya da etek varsa sıkıntı olmaz. Gerçi bana göre hiç bir türlü sıkıntı olmaz ;)

kelimelik

Yılın mobil oyunu adayı olup seçilemeyen oyun :/ Fakat benim için yılın hatta tüm zamanların en iyi mobil oyunlarındandır..

kısa film

"Sadece amatörlerin çektiği filmlerdir" diye yorum yapanları anlamıyorum? Her işin amatör olanı da vardır, olmayanı da... Mesela bu iş Avrupa standartlarında ve gayet profesyonel bir film bence; https://vimeo.com/85710404

pınar altuğ nun yeni kaşları

yakışana yakışıyor bu olmamış yaa!

kısa boylu kızlar

bayan halterci varsa onların hepsinin boyu net kısadır mesela.

sözlük yazarlarının rüyaları

valla tam hatırlamıyorum rüyayı ama bir kaç kere uyanıp inspection'ı yaşadım net.

yaran telefon diyalogları

mehmet ali erbil: sesim geliyor mu?
katılımcı: hayır gelmiyor!

melih gökçek in 2014 seçimlerinde alacağı oy oranı

barajı bile geçmesini istemediğimiz oy oranıdır...

en iyi teoman şarkıları

Çok fazla sevmesem de paramparça ve papatya parçaları fena değildir. Müzik sektörünün halini düşünürsek yaratıcı bir kişi demek yanlış olmaz.

bursa

iskender kebabı ile tanınsa da pideli köftesi de oldukça meşhur olan şehirdir.