bugün

sevdiği entry'ler

işgalci tc kürdistan ı terketmelidir

ulan sikik dünya tarihinde çakılı çivin mi var?
biz orta asyadan geldiğimizde bizans ile savaştık anadolu için.birazcık mantığı tarih bilgisi olan oturur düşünür.kürtler hristyan olmadığına göre ne yurdu amın oğlu.kene gibi sırtımızdasınız çok şımarırsan mezarın olmaz akıllı ol.

işgalci kürtlerin tümü istanbul, izmir, ankara, samsun, edirne, antalya... kendileriyle alakası olmayan şehirleri terkedip güneydoğuya döneceklerse eğer kesinlikle destekliyorum. bu ne mağduriyetmiş amk lan. bu kadar yoktan yere ağlayan başka bir millet var mıdır acaba tarihte.

(bkz: de sixtir lo)

kürdistan ne amk kürdü? hangi devlet tanıyor sizi, para biriminiz ne? borsanız var mı? siktir amk kürdü.

kürtçe bir söz söyle

görsel

kürtçe bir söz söyle

Hav hav hav.

hukuk mezunu olup yurtdışında çalışmak istemek

Dobra olan hoca bunu söylemiş kültürlü kadın onu söylemiş 3 yazar mesaj atmış geometri kassaymış 18 bin garantiymiş. 18 bin nedir ya hayalinin bile çapı küçük?

Zaten ıkına tıkına hukuk okuyorsun bir de bu ülkeyi beğenmiyorsun. (bkz: sen kim köpek)
Mezun olunca bakacağın 3-5 boşanma belki ceza davası sanki bana aym'de karar inceleyecek ülkede hukuk yok diyor. Son olarak ülkeyi bu kadar küçük görüyorsan aileni de al git yurtdışında oku.

hukuk mezunu olup yurtdışında çalışmak istemek

kendini prof gören birinci sınıf hukuk öğrencisi iticiliği bir de özel üniversite olunca havasından geçilmiyor.
Bak arkadaşım zaten zar zor hukuk kazanmışsın(!) babanın parası olmasa şu an pdr okuyordun. O kadar kaliteli üniversite varken senin dandik özel üniversitenden yurtdışına avukat gönderilmez. NY barosuna avukat gönderen tek üniversite istanbul üniversitesidir öyle her önüne geleni almıyorlar yani.
Tüm bunları geçersem buraya yazacağına google yaz araştırma yap hukukcu olma kafası bu değil burda herkes hukuk mu okuyor sana yardımcı olsun? (bkz: hıkık ıkıyırım yırtdışı hıkık ben) daha araştırma yapmayı bilmez yurtdışında avukatlık yapacağım der.
Hı son olarak boşuna araştırma yapma yurtdışındaki bir çok hukuk sistemi bizden farklı seni almazlar.