bugün

entry'ler (28)

bush un müslüman olabilme ihtimali

bir komunistin türk olabilme ihtimali veya bir türk'ün komunist olabilme ihtimali kadar.

1 milyar dolar karşılığında kuzey ırak a girilmedi

azıcık siyasetten anlayan ve ortadoğu'ya bir adım geriden bakanlar anlayacaktır ki o bir milyar dolar'ın çok daha fazlasını türkiye'nin kuzey ırak'a girmesi için vermeye hazır ülkeler var.
ayrıca o da komplo teorisi bu da, vatanı satmaya niyeti olsa bu kadar sıkıntının arasında bir de ülkeyi götürür bataklığa sokar.

hala bakireyim

(bkz: teyze bakireyim)

kızlarla tanışma replikleri

based on a true story:
e: ben karar verdim, seninle çıkıcam.
k: ?..!hönk..!

çılgınlar gibi akp yi seven insanlar

aslında olay sevgi filan değildir; çılgınlar gibi ak partiye bok atan insanlara tepkidir daha çok.
tabi ki sevgi bok atmaktan daha güzel bir fiildir.
ayrıca her sevilenle cinsel ilişkiye girileceğini düşünmek de dahiyane bi fikir.
(bkz: aferim iyi düşünmüssün)

iskandinav kızlar için ab ye girmek istemek

(bkz: ab için iskandinav kızlarına girmek istemek)

otobuste agziniza sican amca

sabah sabah sınava giderken ve önünüzdeki defterden çalışırken "evladım, kalkar mısın, ben dizimden rahatsızım" şeklindeki uyarısıyla, sizi istemeye istemeye yerinizden kaldıran ipnemsi amcadır.
öndeki motoru kaldır, arkadaki zibidiyi kaldır, ne bileyim yandaki polisi.. yok o polis, kaldırma onu...

boklu sidikliye mana bulur

başlıktaki "mana" esas olarak ""bahane"'nin bazı yörelerde "mahana" şeklindeki söylenişinin deforme olarak "mana" şekline gelmesinden ibarettir.
yani söylenmek istenen (bkz: boklu sidikliye bahane bulmuş)
hoş bu da biraz anlamsız ama benden bu kadar.

metalcilere garip gozlerle bakan zihniyet

zaten metalcilerin bir amacı da diğer insanlardan farklı görünmek, sözüm ona üstünlüklerini farkettirmektir.
bu yüzden kendilerine garip gözlerle bakılmasından haz alırlar.
eğer hoşlarına gitmese zaten garip gözle bakılacağı belli olduğundan giyim kuşamlarını değiştirirler.

turkcell im kenan dogulu reklami

reklamda bir çok mantık hatası vardır, bunlar:

1- bluetooth bilemedin kızıl ötesi ile de pek ala resim paylaşımı yapılabilir, internette youtube da var, resim paylaşım siteleri de var.
2-kızlar don-atlet gezerken kenan niye ayı postu gibi hırka giymiş?
3-kızlar hiç mi kısa boylu, esmer, hafiften göbekli erkek görmemişler, neden bağırıyolar?
4-internette tekrardan kenan'ı görünce niye çığlık atıyolar, kenan uygunsuz vaziyette mi?
5-dizinin üzerindeki bilgisayar ben olayım yavrum.
6-beşinci madde masumane bir temennidir, mantık hatası aramayınız.
7-onlar "don diil, şort bi kerem" diye ayar girişiminde bulunmayınız.

oray eğin

burak kut'la gece vakti bir bar çıkışında görmediğim zat-ı muhterem *

aydın havası

%78 azot, %21 oksijen, %1 karbondioksit ve diğer gazların karışımından oluşan havadır. *

altı ok ve onun destekçileri

"biz atatürkçüyüz, siz kimsiniz lan" modundaki arkadaşlardır.

acemi cadı

arada bir mute tuşuna basılarak, esmer bir hatun*için izlenilmesi gereken dizidir.
daha sonra "noluyo lan, liseli kızlara bakıyorum, sapık mıyım " gibi sevimsiz hislere kapılsanız da;
(bkz: geçer)

eski sevgiliyi getir yeni sevgiliyi gotur

tabi ki ilk önce eski sevgiliyi tatmin etmek gerekir ki yeni sevgililer için piyasa yapılabilsin.
(bkz: getirmek)
(bkz: götürmek)

çılgınlar gibi akp yi seven insanlar

akıllı, mantıklı, sağ duyulu insanlardır.

d smart

"kanallar sıralı ve d-smart almışım akıllanmışım" şeklinde bir sloganla yola çıkarak hedef kitlelerini kanalları sıralamayacak kadar akıldan yoksunlar olarak belirlediklerini düşündüren dijital platform.

cem uzan a surekli bok atan zihniyet

cem uzan gibi küfredemedikleri için terbiye sınırlarını aşabilirler zaman zaman.

bakire olmayan kadınla evlenmek

kendi içerisinde çelişki ile açıldığı belli olan başlık.
"bakire olmayan kız mı desem, kadın desem tepki alır mıyım" havası hemen hissediliyor bayan kelimesinde.

toz bezi

tshirtün kolunu kesmeye çalışırken muhtemel beceriksizler sonucu elinizde kalabilecek kazanım.*