bugün

entry'ler (84)

pazar sabahı sevişmemek

(bkz: tadilat nedeniyle kapalıyız)

badem dilli kızlar

dilleri bademe benzeyen hatunlar. dillerinin ucu sivri olur.

masumca sevişmek

"ne olur şu üç günlük dünyada biz de şöyle bir köşede sevişsek" denilerek sakin sakin küsküyü verme işlemi.

otobüslerle yüce divana gitmek

(bkz: karyola dururken yüce divanda sevişmek)

kaleme uç takarken ucu kırmak

ucun kafası iyi ayarlanmazsa kaçınılmaz sondur. şayet yarısı sokulabilirse bu durum yaşanmaz.

chp tarzı siyaset

izmir'in karşıyaka ilçesinin chpli belediyesine ait kent aş. işçilerinin işten atılmasına hiç tepki göstermeyip, hatta işçilerin görüşme taleplerine kulak asmayıp tekel işçilerine sahip çıkma siyaseti. ekmek gelecek yeri biliyor bu chp. derdi işçilerin sorunlarına, mağduriyetlerine çare olmak değil, chp'nin derdi siyasi rant sağlamak.

durmadan ilerleyin diyen halk otobüsü muavini

yolcular tarafından pek de iplendiği söylenemez.

sabah erken saatte lokantaya gelen çiftler

sabah erkenden çorba içmeye gelen dağınık çiftler bunlar. gözlerinden ve dağınık olmalarından sevişmeyi yeni bitirdiklerini anlamak mümkündür. birbirlerine ters cevaplar verirler ama bu durumu sorun etmezler çünkü gergindirler.

ünlü seri katiller

(bkz: durmuş anuçin)

messi nin tuncay ı bilip arda yı tanımaması

messi'nin tuğba özay'a bir dönem ilgi duyduğunu gösterir.

eczaneden en büyük boy prezervatif almak

prezervatifi hımbıl bir seks manyağı alıyorsa eczacının kısa süreli bir travma yaşamasına neden olur.

babaya siyasi repliklerle cevap vermek

-oğlum annenle bu aralar sürekli kavga ediyoruz.
+benim yapabileceğim bir şey var mı baba?
-sen bi konuşsan diyorum?
+ben ne karışırım baba o sizin aranızdaki mesele?
-senin sözün geçer, hadi?
+lan baba işim var seninle uğraşamam şimdi!
-lan mı? canın sağolsun!
+al anamı da git!

ajdar ın akp için seçim müziği bestelemesi

akp'yi barajın altına düşürmenin tek yolunun ajdar tarafından denenmesidir.

cemil ipekçi nin nişanlısından ayrılması

akşam gazetesi'nin iddiası. iddiaya göre cemil ipekçi nişanlısı ender polat'tan ayrılmış. akabinde kendisini beyoğlu'ndaki gamsız meyhane'ye atıp ayrılığını kutlamış. rakıyı sek vurmuş. her kadeh sonrası da bıyıklarını burmuş. yarasın tosunuma, zaten o aşk fazla yürümezdi.

aranılan şeyin aranmadığı anda bulunması

aranılan şeyin arandığında bulunamamasının karşılığı.

rte nin fethullah gülen i kullanıyor olması

recep tayyip erdoğan'ın rejimi yeniden biçimlendirirken, derin devleti istediği kıvama getirirken, bugüne kadar süregelen devlet anlayışını kemalistlerin aleyhine yeniden formatlarken fethullah gülen ve cemaati tarafından desteklenmesidir. recep tayyip erdoğan bu süreci başarıyla tamamladığında tarihin her evresinde meydana gelen "iktidar savaşlarının" ruhuna uygun bir biçimde fethullah gülen'i de bitirecektir. şimdilerde yapılan 'amerika ikisini de kullanıyor' yorumları resmi tam olarak okuyamamaktan kaynaklanıyor.

ajdar ın siyasete soyunması halinde olabilecekler

ajdar anık adlı değerli sanatçımızın şöhretini pekiştirmek için siyasete atılması halinde yaşanacak hadiseler. seçim konuşmalarında siyasi rakiplerine ayar vermek için şarkılarını kullanması en büyük kozu olabilir.

babanın garip huyları

banyonun, tuvaletin, salonun ışıkları aynı anda yanıyorsa ikide bir 'bu ışıkların hepsi neden yanıyor?' diye sorması. tasarruf etme bahanesiyle bu ülkede ışık düşmanlığı yapması. faturaların geldiği günlerde patlamaya hazır serseri mayın gibi dolaşması.

1 ocak 2010 yedinci nesil yazar alımı

6. nesil yazarların sayısından hareketle, rahatlıkla 5000 adet yazarın gelişinin başlangıcı diyebiliriz.

yazarların yüz yüze konuştuğu ünlüler

(bkz: ajdar anık)
uzun bir süre kendisiyle konuşmak için mücadele ediyordum ama bir türlü ulaşamıyordum ama sonunda başardım ve çok mutlu oldum. özünde iyi bir insan aslında siz de tanısanız seversiniz. kendisini tanıtamamaktan şikayetçiydi.
hayranıyım ben onun. bu ülkede gerçek sanatçılara değer verilmediğinden yakınıyordu. kendisine hak vermemek mümkün değil.