bugün

entry'ler (100)

içimden gelenleri yazdım sözlük

söyle bize nedendir bizim bu derdimiz kederimiz.Hayat için gereksiz koşuşturmamız.Dönüp baktığımızda yıllara haince değişen ne varsa hepsine lanet okuyuşumuz.Hepsini bi kenara atmadan vurdum duymaz tavrımız..Çevremizdekilerin zamanla aynı oranda değişme çabası..Kiminin nankör davranışları kiminin insancıl samimiyetsiz duran hareketleri.

yaşın kilon uzunluğun düşüncelerin zekan görüşün

Hiçbiri önemli değil. Sen bana saygı duydukça ben de sana saygı duyarım dedirtendir.

sözlük yazarlarının ilk heyecanı

kalp çarpıntısı yüksek dozda zevk noktası hatundaki durumlar çarşaf falanda filan (bkz: gerdek gecesi)

googlede adını soyadını aratmak

saçmada olsa herkesin yaptığı bişeydir.Sanki googleda ikizini bulcan amk

uludağ sözlük çevirileri

it is enough to take a breath for women: nefes alsın yeter

bir şey sorulmadığı sürece konuşmayan insan

çok düşünüp susmayı tercih edendir ya da asosyaldir.

oturup bağıra çağıra ağlamak

Sessizce değil bağıra çağıra herkesin gördüğü şekilde ağlamak. Birşeyleri gösterircesine çığlık atmakta olabilir.

bayram diye küs olduklarınızdan mesaj beklemek

Yaşanılan tüm hüzünleri bir kenara bırakıp, bayram vesilesiyle saatlerce telefona bakmak acaba mesaj atar mı diye her defasında telaşa kapılmak.

yazarların süper güçleri olsaydı olacaklar

(bkz: görünmezlik). Neler görülürdü kimbilir.

n ile başlayan hayvanlar

(bkz: ninja kaplumbağalar)

evlenilecek kadında aranan özellikler

Sakin sessiz az konuşan ve az kıskanan olursa neden olmasınki.

gelen mesaja ok diye cevap vermek

Adamlar sen mesaj at diye uzaya adam göndersin, baz istasyonu kursun, telefon üretsin senin attigin mesaja bak " OK " nedir ya? (bkz: bok)

sosyal paylaşımlarda rte çılgınlığı

Önce TC vardı rte nedir. (bkz: taklit kokan hareketler bunlar) Hey yavrum hey sizi kıllı hüloğlar sizi.

17 saat aç kalıp adına ibadet demek

aslında bazen 17 saat beyinsiz kalıp bu tür düşünenleride anlamak için ibadet etsek yeridir.

kızlar çıplak dolaşsaydı olabilecekler

kıllı olabilecekler ihtimaline karşı güzel bi fikir gibi düşündürmüyor.

kadınların seks dışında işe yaradığı konular

ota boka karışmalarıdır.

kıvırcık saçlı kızların neden sevgilisi olmaz

saçları kabardıklarında cadı sila gibi göründükleri için olabilir.

fizikselçirkinliğimakyajdeğilzekagörünmezkılar

(bkz: aşkın gözü kördür) tabii okuyabilirseniz yazarlar. boşluklu açılımı fiziksel çirkinliği makyaj değil zeka görünmez kılar denilmektedir.

manası çok derin sözler

10 cm topukluyla koşabilen bir varlığa, sen neyin imkansızlığından bahsediyorsun?!

zenginlik belirten cümleler

hiç bozukluk yok.