bugün

entry'ler (215)

her gün düzenli olarak wc ye gitmek

(bkz: her gün bir avuç bok iyi gelir tabiki sıçarsan)

şeytan ın avukatı

hsyk ya üye olan ve hükümetin kendi çıkarları doğrultusunda kullanmayı düşündüğü aydın,bilgili ve laik yaratık.

bir emonun namaz kılması

secdeye yatarken boxerın yada tanganın ortaya çıktığı dini bütün! vasıfsız insanın yaptığı eylem olarak kayda geçesidir.

ya tutarsa

cem yilmaz ın o repliğini izledikten sonra kopmuş yazar kişisidir.

köye öğrenci yardımı projesi

gerçekten başlığı açanı kutlamak gerekir.böyle büyük bir sözlüğün ve yandaşlarının elini taşın altına koyması gerekir yada erdoğanın deyişiyle bedenini!
daha nice okul vardır kimbilir fakat bende onların arasında sayılırm.Yağmurda çamurda terlikle okula gelmeye çalışan,önlüğü bile olmayan yada yanmış yırtık bir halde.Bir de böyle bir yer doğudaysa daha vahim.

öğrenci başına ayda 40 lira verilen bir yerde babaların parayı alıp okeyde yemesi sonucu öğrenciler ne bir maddi nede bir manevi destek yada yardım alabiliyor..neyse sözün kısası böyle bir projelerle bnm gibi bir çok mahrumiyette olan yerleri bilmek,anlamak ve yardım etmek gerekir.

sözlük yazarlarının itirafları

şu saatlerde dışarı çıkıp bir işkembe içmek fena olmazdı be!ama pencereden dışarı bakınca ne yanan bir ışık var nede bir şimdiye kadar var olmuş bir dükkan.belki sözlükte benim kadar çaresiz bir yerde yaşayan yoktur zannımca.Ev arkadaşlarıyla geçinemeyince ne başka bir arkadaşların yanıns çıkms ihtimslim var nede bir ev.Dolayısıyla ne bir ev var boşta ne bir arkadaş.ne bir apartman var camlarını taşlayacak ne bir asfalt yok..çok çaresizim be sözlük dağın başında kaldım duman altında.ne halimi gören var ne halimi bilen...

bim in bile olmadığı yer

(bkz: cudi ve gabar dağı)

volkan demirel in ayıbını alkışlayan güruh

göt öpmekle ağız kirlenmez diyen güruhtur denilebilir.

edit: ne la bu güruh. bunu kullanan adam mı oluyor? sorunsalı.

tek elle sütyen çıkarma sanatı

japonyada yarışması bile olan yarışmadır.

edit: keşke bizdede olsada gitsek.

(bkz: Türkiye Kopçadamını arıyor)

bir kedinin en seksi olduğu an

gece yarısında ağaçta çiftleşirken çıkardığı sestir.insanı alıp götüren cinslerden.

boyundaki morluk için uydurulan en orijinal yalan

tuvalette fazla ıkınırken ordan patlak verdi meret.

italya nın dünyaya kazandırdıkları

Sicilya adasındaki mafyaları, son dönem hovarda ve piç cumhurbaşkanı silvio berlusconi.

elmyra mode on

açıkları hemen sahibine gammazlayan, ince insan.

cennette adem i gördüğünde söylenecek ilk şey

baba üstün başın çamur olmuş bir yıkan hele.

zilli cadi

etekleri zil çalan cadı tabir-i ca(y)izse.

servet çetin in mail adresi

(bkz: hınkırırım_sümüğümüyapıştırırım@uludağsözlük com)

(bkz: götümüisileceğime_burnumusilerim@hotmail com)

başlıkları alt alta okumak

(bkz: yapılan güzel şeyleri hazmedemeyen insan)
(bkz: sözlük yazarlarının itirafları)

sözlük yazarlarının itirafları

ey sözlük çok eziğim lan ben.Sözlüğü açınca bir çocuk misali hemen son iyi oylanan entrylerine bakıyorum ve yapılan olumlu artılardan sonra gülümseme oluyor ama taki kötü oylayan entrylerine bakıyorum beğenilen onca aynı entryler bir okadarda eksilenmiş.

Ne bu çelişki annem deyip kayıyorum bunların topuna.

Ey goca sözlük ver bir ayar şu ayarsızlara.

(bkz: 2+2=5)

uzman tv

üniversitede verilen ödevler karşısında çok işe yarayan ve "Allah bunu kuranlardan razı olsun" dedirten el emeği, göz nuru site.

türklerin çok iyi yaptığı işler

tırnaklarının içini sivri bir cisimle temizlemek.