bugün

entry'ler (267)

pişmanlık

Bu dünyada kaldırılması en ağır duygulardan biri. En ağırı değildir belki, ne acılar yaşayan insanlar var ama, pişmanlık onlardan sonra gelen en ağır duygu.

özlenen anlar

0-10 yaş arası. Keşke bütün ömrümü bu yaş aralığında geçirebilseydim. Şimdi yaşadığım hayattan öyle bir tiksinmişimki aynada suratıma bakacak tahammülüm yok. Hayatın bütün ağır yükleri ne var ne yoksa omuzlara binmiş, yorgunluktan gebersende yürümeye devam etmek zorundasın. Hayat sana çocukluğundaki özgürlüğü fırsat tanımıyor artık. Anca geberip gittiğinde kurtulursun bu lanet hayattan.

hayattan çıkarılan dersler

Hayatta çıkarılan tek gerçek ders, ne olursan ol, kim olursan ol, her yolun sonunun mezar olduğu gerçeğidir. iki artı ikinin dört olduğu kadar en sağlam derstir. Gerisi teferruattır. Hayatta hiçbir boku, hayatı kendinize zehir edecek kadar dert etmeyin. Nasılsa içinden canlı çıkamayacağız şu amına koduğumun dünyasından...

ayakkabı yüzünden annesini merdivenden atan kız

Allahın ergeni seni!!! Seni bu yaşına kadar ne zorluklarla, sıkıntılarla büyüten, gözünden sakınan kadına yaptığın saygısızlık affedilir gibi değil. O car car konuşan şirret ağzına okkalı iki tokat atardım ah orada olsaydım. Allahın ergen gerisi sefil beyni yaşın ne başın ne boyun ne böyle bir terbiyesizliği annene yapma hakkını nerden buluyosun sen? Sonrada gidiyolar kendileri gibi psikopat adamlarla sevgili oluyorlar. Ana babasından görmediği dayağı elin psikopatlarından görünce, o car car konuşup atar yaptığı annelerine "anneeeğğğ" diye koşuyorlar. Suç sizde değil aslında, senin gibi beyinsiz sefil ergenleri adam etmeye çalışan ana babanızda. Kendilerini paralıyolar adam olmanız için, sonuç koskoca bir SIFIR amk.

sözlük erkeklerinin fotoğrafları

görsel
Gece gece yine tipimden tiksindim. Bu nedir amk ucube gibi. Bunu da neden buraya attım anlamış değilim. O değilde iyice tosun tosbağaya dönmüşüm. Acil kilo vermem lazım aga.

özlemekten öleceğini hissetmek

Sanırım çok yakında hislerle kalmayıp, fiile dökülecek olan eylemim. Dayanamıyorum lan amk gerçekten dayanamıyorum. Birisi ya yakıp kül etsin özlemimi yada alsın şu canı bitsin herşey amk.

yazarlara whatsapp tan gelen son mesaj

görsel
Seviyorum kadınlara barzo gibi davranmayı. Bence bu dilden anlıyolar. Hatta hakediyolar. istisnaları tenzih ederim. 28 yaşına geldim whatsappdan ilan ı aşk edeni ilk defa gördüm. Teknoloji ilerledi devir çok bozuldu. Bu aslı olacak kişiliğe kılım kadar değer vermediğim için isimleri bilerek kapatmadım. ifşa mifşa koy götüne.

yazarların psikolojik durumları

Sadece çok özlüyorum. işte benim psikolojimin hepsi bu kadar. Hepsi bu kadar çaresiz...

gece balkonda oturup düşünmek

Tam da bu saatte yapılması gereken eylem. Tüm geçmiş dökülsün kafaya bakalım. Hesap zamanı.

ford fiesta

görsel
Götünü yırtsan 170 i geçmeyen araba. Gerçi eti budu ne doğru.

öldüğümüzde bütün acılar bitiyor mu

Yaşarken çekilen katlanılmaz acılar öldüğümüzde bitiyor mu merak edilen durumdur. Öyleyse ölmek istiyorumda ben. Dayanamıyorum çünkü yaşamaya o açıdan sorduğum ve merak ettiğim bir soru oldu.

baklava vs künefe

Künefe alır her türlü. Baklava ne amk üst üste yığılmış hamurları yiyon bildiğin. Yemesi bile zevkli değil. Sırf künefe yemek için hataya gitmişliğim antalyadan. Konu kilit.

kim milyoner olmak isterde sabri sarıoğlu sorusu

https://www.hurriyet.com....-sarioglu-sorusu-41520816

Gülmekten yaran sorudur. Sarbi reyiz, basri reyiz.

kızların neden orospu gibi giyinmesi

Senin neden türkçenin amına koyması?

yazarların whatsapp tan aldığı son mesaj

görsel
Bu kız şizofren değilse ben bir gerizekalıyım. iki iki dört.

antalya sıcağı

görsel
Cehennemin fragmanı bildiğin. Allahım sen sabır ver.

13 yaşındaki kızını hamile bırakan baba

Ulan yeryüzünde nefes alan öyle canlı türleri var ki hani şeytan görse önünü ilikler diye, bunlar bildiğin şeytanın kendisi amk. Dilim dilim doğrayıp her parçasını ayrı ayrı yakıp küllerinin lağıma atılması gereken leş türü bir yaratık. Başkada bi sikim değil. Amına koduğumun evladı.

sivrisineğin orospuçocuğu bir hayvan olması

Az önce ayağımın ırzına geçerek bir kez daha gerçekliğini ispat eden durum. Kaşıntıdan çıldıracam amk.

taşşak geçer gibi yakıt fiyatını indirip çıkarmak

https://www.memurlar.net/...motorine-zam-geliyor.html

insanlarla taşşak geçer gibi her gün akaryakıt fiyatlarını bir indirip beş çıkarmaktır. iyice orospuya döndürdünüz fiyatları.

anın görüntüsü

görsel
Yanıyoruz fuat abiiii!!! 37 derece nedir aga?