bugün

entry'ler (25)

hafta sonu

oley be hafta sonu dediğin anda performans ödevini hatırladığın andır.

sakinleşme yöntemleri

çitten zıplayan kuzuları say .dd bir kum torbası al sinirin geçene kadar vur sen ona o sana sen ona vur vs. bu sabaha kadar sürer .dd

sözlüğün en zeki yazarlarının beşiktaş lı olması

ben galatasarlıyım o zaman ben aptal mıyım?

ailem beni internetten indirmiş

çocuğunuz indirilirken virüs ile karşılaşıldı. ne yapmak istiyorsunuz?
a) başka yerden indirmeyi dene.
b) eset nod32 ile tara.
c) virüse antibiyotik içir.
ç) iptal et.
d) tekrar dene.

asdf

saçmalandığı zaman söylenen kelime ve onu okumaya çalışan insanlar. (asdfgaaasdfsagasdfaasasadasdsadsad gibi)

gintama

favori animem 5 yıldır vazgeçmedim vazgeçmiycemde keşke yeni bölüm gelse süper komik bişiydir ilk bölümlerine bakarak karar vermeyin izleyin duyan okuyan gören herkes izlesin lütfen çok güzel bişey olay bitek komiklikte bitmiyor içinde her türlü duygu işlenmiş şu konu varmı deseniz vardır her şey var içinde süper bişi bi bakın ne zaman ailemle kavga etsem moralim bozuk olsa falan gintama izlediğimde keyfim yerine geliyor mutlu oluyorum onların yüzünü görünce çok değişik bişi çok fazla bölümü var diye izlememezlik yapmayın ilk 10 bölümü izleyin sonrası gelir hiç bi animeyle kıyaslanamaz tek ve özeldir ama bi mangakananın yüzünü göremedik işte .D ilk defa bütün ama bütün karakterleri sevdiğim bir anime olunca şaşa kalmıştım çünkü ben seçiciyimdir... neyse izliyin işte iyi seyirler.... (çok mu fazla abarttım? bide burayı türkanimeye çevirdim ama neyse siz izliyin yeter .D *-* .D ).

görülmez olunduğunda yapılacaklar

hayatta hep yapmak istediklerim ama rezil olurum diye yapamadığım şeyleri yaparım. benle dalga geçen insanlarla dalga geçme sırası bendedir. bankadan para çalarım. o parayla izinsiz bir şeyler yaparım ne biliyim. baya güzel olacağı belli ama. *-*

kağıdın eli keserken çıkardığı fışuv sesi

beynimde öten en sinir olduğum sestir.

yangında kurtarılmayacaklar

bilgisayarı, telefonu ve kıyafetleri aldıktan sonra hemen koşmaya başlamak.

yangın çıkartıp seyretmek

dayanamayıp içine atlamak.

sözlük yazarlarının şu an duymak istedikleri cümle

artık okula gitmeyeceksin rahatlayabilirsin sana hediye olarakta yeni telefon, bilgisayar ve tablet aldık ayrıca rahat bir şekilde oturabilmen için dee sadece sana ait bir villa aldııık başka istediğin bir şey olursa beni arayabilirsin işte numaram bu güle güle kullaan....

offffffffffffffffff

o kadar sıkılırsın ki acaba ne kadar uzun süre offfffff diye uzatarak söyliyecem diye bir merak çeşidi...

yapma denilen şeyi yapma isteği

sırf sinir etmek için kaç kere yapma derse o kadar yapıyordum inat değil mi ...

iphone un yere düşmesi

arkadaşım gözlerimin önünde 5-6 kere düşürdüğü olmuştur ama hala turp gibi.

babayla girilen komik diyaloglar

babam bana tavla öğretiyodu;
-bak taşlar böyle denk gelirse buraya böyle kapı yaparsın.
+kapı ne demekti baba?
-lan öğrettim ya daha demin nerenden duyuyuon bilmiyomki bak birden fazla taş üst üste olunca kapı oluyo kırılmıyo.
+anlamadım nası kırılmıyo ya?
-ULAN ARMUTT!!! böyle taşlar üst üste olunca karşı taraf taşını kıramıyo halamı anlamadın?
+tamam tamam baba anladım sonra?
-hı. şimdi her sıraya kapı yaptık böyle yapınca okullar tatil oluyo.
+baba niye bunun adını okullar tatil oluyo koymuşlar bence çok saçma?
-aslında sana gelip soracaklarmışta seni bulamayınca soramamışlar.
+üf baba dalga gecme ben burda ciddiyim.
-o zaman sende sacma sapan sorular sorma neyse. hem sen bi anlat bakalım anladıklarını ona göre devam edelim.
+ya işte şey ya ııı bu taşları üst üste koyunca kapı oluyo.
-hı. peki kapı olunca noluyo?
+işte kırılmıyo.
-peki sen bana kırılmak ne demek anlat bakiyim?
+valla baba aklımdaydıda unutum yaa.
-hay ben senin aklına bak armutt. (5-10 sn bekler)
+noldu baba niye durakladın hadi anlat kırılmayı?
-yok anlatmıyım.
+aaa niye baba ya?
-çünkü sen o kadar zekisinki daha ben anlatmadan çözmüşsündür olayı o yüzden anlatmaya gerek duymuyom.
-gözdee bana kahve yapsana...
-SON-

kültablasına az biraz su döken garson

adamda zeka var...

sözlük yazarlarının geleceğe dair planları

suikastçi... moda tasarımcısı.

akvaryuma burnu dayayıp balıkları izlemek

çocukluk eğlencemdir. bi balık gelip yüzüme dokunduğu anda sudan fışkırarak çığlık attığım an.

sessizlik anında gelen gülme

konu açmaya yarayan bir çeşit eylemdir. ara sıra banada olur.

şekerli yoğurt

arkadaşlarıma "şekerli yoğurt çok güzel oluyo dimi" dediğimde hepsi aynı tepkiyi verip "o ne be iğrenç zevklerin var" dediler "bi deneyin bak anlıcaksınız" dediğimde "biz öle şeyler yemeyiz sen kendin eve gidince yersin" dediler. bu insanları anlamıyorum... en az haftada 2 kere yediğim içine bol şeker attığım efsanevi yiyecek. bu arada şekerli yoğurt demişken aklıma şekerli un geldi bir iki kere yemişliğim var bence tadı güzel oluyo.