bugün

entry'ler (9)

en güzel intihar şekli

Bazı şeyleri yaparken sonunun boşluk olduğunu biliriz. Sadece o an bir etki bırakmak isteriz insanlarda, son kez en azından. Şimdi senin sorduğun soru da bunun gibi. Sonu boşluksa o anki etki çok çeşitli şekillerde bırakılabilir ama sana pek bir fayda sağlamaz. O yüzden zorlama yat yatağına uyu.

en güzel boşverme sözü

Hiç söz söylemeyip sadece göz devirmek ardından telefona geri dönmektir.

rüyada olmadığımızın kanıtı var mı

Elbette var. Rüyada olsanız benim aziz sözlerimi o beyninizle bu denli iyi kavrayamazdınız. Şimdi benim hakkımda bir düşünsiceniz oldu. Bana sinirlendiniz, takmadınız, salak olduğumu düşündünüz belki. Bir duygu bir düşünce belirdi içinizde. Rüyalada hhissetme bu denli iyi olmaz . Bence öyle yani.;)

beraber yaşamak istediğiniz ünlü kişi

Daniel illescas daniel illescas daniel illescas daniel illescas daniel illescas daniel illescas.

beraber yaşamak istediğiniz ünlü kişi

Daniel illescas daniel illescas daniel illescas daniel illescas daniel illescas daniel illescas.

rakı

Güney Marlen'in "rakı gibisin her an çarpabilirsin" diye devam eden şarkısında geçen bir kelime.

ben bu yazıyı kendime yazdım

insanları tanımaya çalışmadan önce kendini tanımayı dene. Tabi sen her zamanki gibi yüksekte uçup öne atlayacaksın. Hayalleri bazen bırakmalısın. Hayatını anlamını bil. Kendini sevdiğini biliyorum. Kendine güven. Zaten güvenilecek bir tipsin. Özgüven patlaması...;)

hiç komik olmayan tv programları

Hergün televizyonda olan, sinir bozucu derecede komik olmadığı için sürekli izlediğim ve lanet ettiğim iğrenç şeyler.

mustafa islamoğlu

Hadisleri inkar eden ilahiyat profosörüdür.