bugün

entry'ler (56)

selahattin demirtaş

bugün açıklama yaparken kendi terinde boğulacak zannettim.

22 insan ölmüşken kamu malı diyen ırkçı

kamu malı bahanedir, canilerin dile gelmesiyle oluşan mazlum edebiyatıdır. insan öldürmeye çalışırken öldükleri için meşru müdafaadır, müstehaktır.

dracula başlangıç imdb sikertmesi

tarihle oynanmasını geçtim film her şeyiyle olmamış filmdir. afişi Batman çakması, karakterde orjinal dracula karakterinin esamesi okunmuyor. bram stokerin kemikleri sızlıyor

güvenli iller

afyondur. 10 sene önce küpeli elemanların kulağını küpeyle birlikte koparan insanların yaşadığı bir ilden söz ediyoruz. Kim bilir terörist görseler ne yaparlar? Bir tane terörist eylemi olduğunu hatırlamıyorum şu ilde.

hdp kapatılıp üyeleri yargılanmalıdır

kapatılsa ne olacak? başka isimle yeniden kurulacak.bu çözüm değildir.

beşer eset

esad kardeşim iken eli kanlı eset olan, hâlâ ayakta duran şahıs . adam oranın seçilmiş lideri, %80 civarı oy aldı. sizden fazla iktidar olma hakkına sahip. ama neymiş yok efendim esad çocuk öldürüyor, tuvalete ters oturup düz sıçıyor vesaire. ülkesini de mis gibi böldü, Akdeniz tarafını aldı kendine, bir boka yaramayacak toprakları da verdi ne bok yerseniz yiyin dedi, işid ebelerini sikiyor gerçi şimdi, bir bok da yiyemediler.

uyumak için alternatif çözümler

ölü pkklı saymak. Çok huzurlu uyuyor insan.

türkiyede yaşayan insanların en büyük problemi

fanatiklik. her kötü şeyin çıkış kaynağı budur. takımına, siyasi partine veya fikirlerine sövüldüğünde anana sövülmüş tepkisi veriyorsun be adam. bir şeye de kesin yargılarla bakma, açık fikirli ol. bir dinle karşıdakini, anlamaya, hak vermeye çalış.

kobane eylemlerinin ikinci gezi vakası olması

eylem yapmakla terörizmi bir tutacak kadar aptal olmaktır.

bu saatten sonra kürdü kardeş gören vatan hainidir

kürdün evliyasını dahi avlundan içeri alma kadar cahilce bir sözdür. abi bir şeyi de genellemeyin. vatansever Kürt yok mu? Az da olsa var. işte mesele bu az da olsa varları da küstürmemek, sırt çevirmemektir.

kürt sorunu

bıkılan sorundur. hayatımda bir kere bile gitmediğim ve mecbur kalmadıkça da gitmeyeceğim yerleri korumak adına daha kaç asker feda edeceğiz? çözüm bölünmektir. referandum yapılır bizimle yaşamak isteyen kesim yaşar gerisine toprağı verilir ne bok yerse yer ama mübadele, ticari ilişkileri doğrudan ve dolaylı olarak bizimle veya bizim üzerimizden yürütememe, bu yeni kurulacak devletin vatandaşlarının turist olarak dahi toprağımıza adım atmaması, kalanların da terör örgütü ile bağlantısı anlaşılırsa sınır dışı edilmesi gibi şartlarla. gitsin ister monarşi kursun ister komunizmle yönetilsin umrumda değil. O vakit ekonomik açıdan uçar, dünya devleti oluruz.

iç savaş çıkarsa yapılacaklar

götün yiyorsa çıkar arkadaşım. asker vur emri aldığında çil yavrusu gibi dağılacak sözde cengaver! PKK'lılar ve onların daha da korkak destekçilerine öyle bir durumda her şey mübah olacaktır. benim gibi insan hakları diyen adamlar bile o vakit delirecek ve kafatasçı hâle gelecektir. kimse bu herifleri elimizden alamayacak, NATO bize küsecek ve sözde soykırım yaptığımız için dünya Savaşı çıkacaktır. Zor bir ihtimal dediğim gibi çil yavrusu gibi dağılmaları daha mantıklı.

düğünün edepsizlik olduğu gerçeği

abi düğün nedir ya? Avrupa'daki akrabanı ta bilmem kaç saat uzaktan çağırıyorsun ne için? Ben bu kızı bu gece sikecem diye. Sonra sırtına vuruyorlar, beline kuvvet diyorlar. Bütün mahremiyet yok oluyor. Evlen geç düğün ne amk. Böyle gelenek mi olur?

kobane düşerse evren yok olur

kobane halkı aslında uzaylıdır. ktüron gezegeninden gelen, hewalus ırkına mensuptur. uzaylı kardeşlerimizi bugün küstürürsek yarın sülaleleri gelip gözümüzü cam kırığıyla keserler (bkz: bir endülüs köpeği)-kesit bile aldım amına goyem-

kobani düşerse istanbul akabinde dünya düşer

dünyanın anüsünü, dünyanın tamamı sanan yazar söylemidir.

sözlük yazarlarının çalmak istediği müzik aletleri

teremin ve alto saksafon. Mükemmel ötesi sese sahipler.

yazar nicklerinden sevgilisinin adını tahmin etmek

d3xter:hannibal

yazar nicklerinden sevgilisinin adını tahmin etmek

kotuyazarinkirikkalemi:tomris

kocişkomla diye facebooka fotoğraf atan kadın

ağır şaddaktır (bkz: anlayan anlar)

yeni türkiyede doktorların rolü

iç açıcı değildir. Götünü yırtıp, tus kazanıp, cerrah olup özelleşmiş hastanelerde aylık 2000-3000 liraya çalışacaklardır.