bugün

entry'ler (183)

sözlük yazarlarının itirafları

Buralarda bi ara hbbia vardı. ilk piyasa çıkıp yazmaya başladığı zaman, adamı ciddiye alıp uzun uzun mesajlaşmıştım. Ama herif sonradan asrın trolü çıktı.

kanzuk

Herşeyini geçtim , o bembeyaz arka fonu hangi şalgam kafasıyla yaptığını çözemediğim ekşi sözlük'ün sahibi.

kadir özcan

Trabzonspor'umuzun ligi gümbür gümbür salladığı zamanlardaki efsane kadronun efsane stoperi. Sezon başında elinde sadece ve sadece 2 adet oyuncusu kalan, ancak her hafta üstüne koyarak başarılı olan 1461 Trabzon'un teknik direktörü , " yılda sadece iki kez yenilirdik, ondada dışarı çıkacak yüz bulamazdık " diyen onurlu insan. Artık hayatta değil , bizim neslimiz onu pek tanımasa da eskiler ondan hep ne kadar iyi bir topçu olduğundan bahsederdi. Allah rahmet eylesin , camiamızın başı sağolsun. Büyük Trabzonspor'un büyük taraftarı seni hep hatırlayacaktır. Yolun açık olsun.

yaran facebook iletileri

arkadaşlar bizim yan taraftaki boş arsaya ibrahim abi bakkal dükkanı açacakmış. güzelim arsayı şantiyeye çevirecek ipne.

ibrahim ethem hacıosmanoğlu

trabzonspor'umuzun yeni başkanı. kendisine sesleniyorum; siktir et takımı , geleceği hiç düşünme,
transferdi sözleşmeydi yok bilmem nesiydi uğraşma bunlarla. Bizim için geçmişin hesabını sor yeterli.

22 mayıs 2013 fenerbahçe trabzonspor maçı

öncelikle peşin peşin belirteyim trabzonspor taraftarıyım.son günlerde bizim
takım topçularına bir haller oldu, önce, hafta sonu oynanan galatasaray
maçında gs li topçularla kolkola girmeler, taraftarı alkışlamalar gibi anlamsız
davranışta bulundular , sonra da bu final ile alakalı kaptanımız tolga zengin
emre belözoğlu ile yanyana basın toplantısı düzenleyip, yok dostlukmuş,
yok bu sadece futbolmuş gibi akla ziyan açıklamalarda bulundu. Holigan değilim
tutupta sırf Fener forması giyiyor diye kimseyi bıçaklamam , ancak kulübümüzün
bu hale gelmesinin en büyük sorumlusu olan gs ve fb ile hiç bir gereği yokken
neden bu şekilde yanyana geliyoruz anlayamıyorum.şampiyonluğumuzun çalındığı
sezondan bugüne her sezon en iyi futbolcularımızı ayartan, bizi pilot takımı olarak gören
bir kulübün futbolcularıyla kolkola girip sözde dostluk görüntüsü veriyoruz.neymiş efendim
gs taraftarı 2010 2011 şampiyonu trabzonspor diye pankart açmışmış, onlara ney bizim
şampiyonluğumuzdan.sanki kara kaşımıza kara gözümüze açtılar o pankartı, bildiğin fener'e
ipnelik olsun diye açtılar.Gelelim bu final maçına , bizim kaptan çıkmış , sanki geçen yıl
kanserli annesine küfür eden adamlarla değil de çaykur rize ile oynuyor finali. biz götümüzü yırtalım
her yerde, eylemlere katılalım, mücadele edelim , bizim kaptan ve hoca çıkıp yok dostlukmuş
yok sadece futbolmuş desin, hemde biri Aykut kocaman la biri Emre Belözoğlu'yla.
Artık bu dakikadan sonra koymuşum türkiye kupasına, koymuşum fener'e de trabzon'a da.
Ben kendi aptallığıma yanayım azıcık.

ayşe arman

Basın dünyasının trollü. Her yazısı am , göt , meme ekseninde gelişiyor.

6 ocak 2013 trabzonsporlu taraftarların tff eylemi

soğuk bir istanbul gününde trabzonsporlu kardeşlerimizle gerçekleştirdiğimiz eylem. tff ye haklı ve demokratik tepkimizi gösterdik. Ne polisi taşladık ne de arabaları ters çevirip yaktık.

yılmaz özdil

şimdi yılmaz özdil'i sevmeyenler yandaş, yalaka ama yılmaz özdil tarafsız, demokrat, ileri görüşlü vs öyle mi? boşversenize. Siz yalaka yandaş görmemişsiniz.

giresunspor un küme düşmesinin en önemli sebebi

Hiç şüphesiz doksan artılarda yenen goller.

1461 trabzon

2012 2013 sezonunda tff 1. ligde mücadele edecek olan trabzonspor'umuzun pilot takımı. Nice şampiyonluklara 1461 Trabzon !!

trabzonspor taraftarının terörist olduğu gerçeği

Hani lan biz, yani trabzonspor taraftarı teröristti. Ne yapmıştık biz ? polis arabası mı yakmıştık? sahaya taraftarlar girip rakip oyuncuya mı saldırdı? Stat dışını ateşe mi verdik? Polisle mi çatıştık? söyleyin lan biz bu başlığı hakedecek ne yaptık onursuz insanlar.?

gökhan gönül

"trabzon'a gerekirse ölmeye gidiyoruz" diyen fenerbahçeli futbolcu. ben de bir trabzon'lu olarak cevap vereyim; sizin ölünüz bizim işimize yaramaz, bizim işimiz diri olanlarınızla, merak etme ölmezsin ama ölmek için çok dua edeceksin.

özlenen dizi karakterleri

Hiç şüphesiz ;
(bkz: tatlı kaçıklar) saffet ve rafet.

trabzonspor un kupası için ince çalışma yapıyoruz

üzülerek okuduğum bir bakanın açıklaması. özellikle Türk futbolunun içinde bulunduğu bu hassas dönemde
bu tarz açıklamaların , hakkını savunduğunu düşündüğü trabzonspor'umuzun onurlu mücadelesine gölge düşürmekten
başka hiçbir işe yaramayacaktır. Şu bir gerçek ki ,takımımız uefa tarafından şampiyonlar ligine katılarak zaten şampiyonluğunu tescillemiştir. Bu dönemlerde koparılan yaygaranın çoğu fenerbahçe'nin akıbeti ile alakalı.
Yoksa herkes trabzonspor'un şampiyonluğunun tescil edileceğini biliyor , merak edilen fenerbahçe'nin bu işten nasıl çıkarılacağı.

trabzonspor

Hiç kuşkusuz türk futbolunun gelişiminde büyük rol oynayan takım. Birinci lige yükselişinin ikinci senesinde, adeta üç büyüklerin kendi aralarında yaptıkları maçların sonucuna göre şampiyonun belirlendiği dönemleri sonlandırmış, Avrupa kupalarında, yenilmez armadaları mağlup edebilmiştir.türkiye'de futbolun miladıdır trabzonspor. bir trabzonspor'dan önce, bir de trabzonspor'dan sonra.

uludağ sözlük trabzonsporlular birliği

Trabzonspor benim için bir futbol kulübünden daha fazlası. Evet ben de varım.

trabzonsporluluk

Trabzonspor'luluk 1996 yılında kaçan şampiyonluktan sonra intihar eden Mehmet Dalman demektir.

hz yakup un tanrı ile güreşmesi

Son derece gergin bir ortamda gerçekleşen görüşme. Yakup peygamber oğlunun kaybolmasından sorumlu tuttuğu tanrının mekanına polat alemdarvari bir baskınla gelmiştir.

erol köse

hayatımda gördüğüm en büyük, zirveden dibe çakılma hikayelerindeki kahramanlardan sadece bir tanesi. 10 sene önce müzik piyasasında parmakla gösterilen bir kaç insandan bir tanesiydi. şimdilerde ise ucuz bir magazin figürü. ama benim, her ne kadar yıldızı sönse de kendisinin müzik piyasasının karakutusu olduğundan bir şüphem yok.