bugün

entry'ler (26)

elif ilhan

seni kaybetmekten korkacak kadar ölesiye seviyorum.

elif ilhan

Ve bunları yüzüne söyleyecek cesaretim yok çünkü reddedilmekten korkuyorum.

elif ilhan

Kendisine deliler gibi Aşık olduğum dünyalar tatlısı kız.

O kadar güzel ki görünce kalbim öyle gürültülü atıyor ki anlamasın diye sakinleşmeyi beklemek zorunda kalıyorum

Bir kere seni seviyorum dese Dünyaları önüne sererim

Elif seni seviyorum...

heykeli dikilecek yazar

Gerçek nickinin "heykeli sikilecek yazar" olduğunu düşündüğüm yazar tanesi.

uzun ve geniş paça pantolon giyen 1 40lık kızlar

Çevremizde bolca bulunan kızlardır. Boyunuz 2 m olsa bile giymeyeceğiniz pantolonları giyerler. Bunları gördükçe emolara kıyamazsınız.

Ayrıca bunların rapçi t-sört'ü giyip NOTE 3 ve kafam kadar kulaklıkla yürüyenleri vardır.

-hani hani kızı göremiyorum?
+Ha şurda NOTE 3ün hemen altında, pantolon kızı giymiş.

en güzel android oyunu

Nfs most wanted - minecraft.

sözlüğün forum olmadığı gerçeği

Birçok yazarın unutup saçmalamaya başladığı gerçektir.

Efenim yaşını merak ediyorsanız atın PM, adam Size kimlik fotokopipisini yollasın.

Elinizde zaten yaş aralığı 10-70

-heykeli sikilecek yazar : 85041

+oha çok yaratıcı hemen Başlığı açan ve Entari giren herkese şuku basmalıyım!

yazar nicklerinden meslek tahmini yapmak

Empiree : heykeltraş

trend olan başlığın 8 yıllık olması

başlığı açan adama 'helal len yaprraam' dedirtse de kimbilir kaç gündür aynı şeyi görmekten sıkılan kaç adet yazar vardır?

ha ben okuyorum, gelenek haline gelmiş bize mi kaldı değiştirmek?

yazarlar olarak anlaşsak da bir gün güzel bir başlığımızı popi yapsak.

maksat sözlük zenginleşsin.

insanın yedikçe yiyesinin geldiği şeyler

Yazarların sırf nıtella yazan o ibineyi eksilemek için geldiği başlık.

justin bieber ın tutuklanması

Türkiye'nin sorunlarını çözdük sıra geldi Bieber'ın sorunlarına dedirten, şu kadar umrumda olmayan ve kimsenin de olmamasını istediğim haber.

500 kişi online olduğu halde left frame kaplumbağa

sebebini hala anlayamadığım ama hoşuma giden uludağ sözlükte karşılaşabileceğiniz bir durum. ayrıca popi başlıklar bile 200 entry görmüyor.

aletta ocean zall ibretlik benzerliği

birazdan silik yiyecek olan yazarın açtığı saçma başlık. yani aç bi alettanın fotoğrafını, bak bakalım bi zall ediyor mu?

edit: düşündükçe zall tek atar dedirten vs.

edit: yuh artık başlık bana kalmış

kadını memeden popodan ibaret gören adam

gerizekalı adamın tekidir. kadın dediğin sadece meme ve popo mudur, kukuyu unutmuş yav herife bak dedirtir ve ayrılmaz üçlüyü bozduğu için kendisine kızılır.

(bkz: kuku popo meme)

sözlük yazarlarının en son dinlediği şarkı

mabel matiz- aşk yok olmaktır

sagopa kajmer- ıstakoz

meg&dia- monster

olarak sıralayabilirim.

ilk buluşmada ne bakıyon yarram diyen kız

ilk buluşmaya eşofmanla giden adamla ölümüne kapışan kızdır. sözlük yazarlarının bu ikisini evlendirme eyleminde bulunmalarını istemekteyim lakin bu durumun sakıncalı bbir tarafı vardır.

şimdi bunların çocukları oldu diyelim. çocuk ilk buluşmaya dal haya gidecek ve gelen kıza ne bakıyon yarram diyecek. kendinizi bir çocuk yerine koyunuz ve bir insana bu zulmün yapılıp yapılmayacağını düşününüz.

android

google'ın mobil cihazlar için geliştirdiği linux tabanlı işletim sistemi. stabilite bakımından bir ios 6 olamasada fakirlerin tek umudu samsung cihazlar için geliştirilmiş en iyi işletim sistemidir. pc'ler için tasarlanan windows 7 gibidir.

blackberry'yi piyasadan silip atan ios ve android işletim sistemli cihazlar şu an neredeyse hepimizin hayatında. ne kadar iyi bir şey olduğu tartışılsada artık "android" cihazlar kolumuza gözümüze ve cebimize girmiş durumda.

(bkz: anandroid)

kerevizi patates sanan kiz

haşlandığı takdirde herkesin karıştırabileceği bir şey olduğu için suçlanmaması gerek sevimli kız. böyleleri genellikle "ıyyykk kereviz mi peh" diyen, açlığı daha tatmamış olan genç kızlarımızdandır.

balıkların hiç miyavlamaması

balık özellikle recebi balığıysa dahada karmaşık bir ironi haline gelen sorunsal.

sözlükte yazacak başlık olmaması

insanlar yeni başlık açmak yerine eldeki başlıkları değerlendirmeleri gerektiğini öğrenmeliler. formatta da yazdığı gibi sözlüğün amacı herkesin hemen hemen her konuda olan görüşünü tarafsız bir şekilde yazmasına dayanıyor.

(bkz: ısrarla siyasi entry girmek)
(bkz: ısrarla futbol içerikli entry girmek)