bugün

entry'ler (39)

ben bu yazıyı sana yazdım

let's try?

çok etkileyici olmanın zararları

her ne kadar kabul etmeseniz, üzerine gitseniz ve mütevazı bir tavır gösterseniz de
bazen kör zihin ve gözler sizi kendine inandır. çok etkileyici olmak bireyi cinsel,cinsi -obje takıntısına götürebilir. bu ise dışarı burnu havadalık, umursamamazlık ile geri dönüp asıl şahsın kendisini rahatlatmasıyla son bulacağı eylemdir.

gece 4 te sözlükte kız olduğuna inanan güzel insan

inanın... inanmak güzel şey
https://www.youtube.com/watch?v=xxotpRs2RFE

erkekler neden aşık olamıyor

bir kadın olarak gözlemlerimden yola çıkarak;
o erkek kişisinin aşk işine gelmiyor. çünkü -aşık oluyorum, aşık oldum çerçevesine girerse nitekim elinde ki tüm kartları kaybedecek. çünkü erkek kişimiz olaya cinsel yönden bakıyor ve bu onun hayatı oldu. aşkın ne demek olduğunu çok iyi biliyor, ondandır ki hayatından kimseyi çıkarmıyor çünkü beraber olduğu tüm kadınlardan da hoşlanıyor. elbette içlerinden birisini daha çok seviyor ancak bunu ona hissettirirse aşkın o pis gazabı ile buluşacak biliyor. e olmaz tabi aşık hangi birine olsun binlerce kadın var

edit; ya arkadaşlar... tüm yazdıklarımı unutun son cümle çok iyi oldu fikrimce
" e olmaz tabii aşık, binlerce kadın var "

insan insan mıdır

insan olabilmek derin meseledir. insan insandır

yazarların şimdi dinlediği şarkıdan bir cümle

unut beni...unut...arrrama. sakla bu mendili, sakla.
diyor cem karaca! nasıl tazedir nasıl eskimeyen

küsüp koşarak kaçmak

dizi ve filmlerde görülür. zira gerçek hayatta çok komiktir. erkek arkadaşım, kız arkadaşlarım, herhangi karşıma aldığım bir insan bu eylemi gerçekleştirse, haksız olsam üzgün olsam dahi - iyi ki la! derim. koş kaç la gelme gülerim

hevalla

he valla olan hevalla ( -aynen aynen -gerçekten -ay/aa evet )

kadınların bir erkekte baktıkları ilk yer

beyler, kadın gibi kadın istiyorsanız, sarılabileceğiniz, her şeyinizi paylaşabileceğiniz... aha da söylüyorum. o kadın sadece ağıza bakar. içten bir gülüş, güzel bir lisan. al bitti. düzgün konuşun samimi gülün. hiçbir şey yapmadan ikna edeceksiniz. lütfen demeye ne hacet, sizden iyisi şam da kayısı. neden? çünkü ; -yahu çok güzel konuşuyor, manyak mantıklı. nerede nasıl davranacağını biliyor, işte aradığım erkek! siz onu aramasanız dahi... huh düşman gibi oldum ya la

odtü denince akla gelenler

şüphesiz, odtülü deli erkek arkadaşım gelecek. nesiller boyu ayakta kalmayı becerdi yine erkek arkadaş. bilkent mezunlu bir odtülü o. ben söyliyim, ağır manyak ve çevresine boş gözlerle bakan kitleler onlar. şöyle bir oturur, yakınında ve bütününde ne var gözlemler, " ne bu? insanlar ne basit uğraşlar ediniyor,kaç ekmek alınacağı ne kadar mühim, al işte!? " diye ayıplar, geniş sorunsallar, psikolojik baskılar yaratır kendine. buna karşın çevresine tek söz etmez. o bile lüzumsuzdur. daha okunacak çok kitap, teknik görülecek fazla düşünce vardır. ve bir gün boşluğa kapılır... bir şey daha, dinlemeye bayılırsın onu biraz içinde elde edemediğin odtü ruhu varsa. içinde -ah gerçekten! ler uçuşur. hey gidi koca zihnim. özlüyorum la seni

öfkeliyken küfür etmeden konuşan insan

benimdir. merhaba

her kadının içinde bir pucca vardır diyen kız

o dediğiniz küfürlü şahıs nitelendirmesinden gocunmayan kızdır. kendini teselli eden, komşunun kızına bok atan kızdır. saygı çerçevesinde döverim la o kızı.

sözlük yazarlarının bugünkü harcama tutarları

41 liradır. bkz:
(iç ses) derya hanımın kahvaltısı 12 tl
otobüs kartına dolum 3 tl
şehirler arası otobüs bileti 26 tl
eve gidip beleş nohut pilav yemesi paha biçilemez. çok ayıp ettim. yalnız çok çok ayıp şeyler yazıp ettim. kınanacak kızım vesselam

bu tarz benim

herkesin izleyip ibret alınması gereken televizyon programıdır. türk moda mizahı ve medyası tamamıyla ilginç bir şekilde realist olarak gözler önündedir. izlemeli ve izletilmelidir. 'illa ülkeden mi gidelim? sebeplerinden bir tanesidir.

bir bayan neden vermek istemez

düzgün bir şekilde rica edilmemiştir! verilecek şey gerçekten değerlidir.
karşıda ki şahıs değersizdir.
sözlük beyinleri tahmin oluyor mu? olsun

30 yaşında 0 km bakir erkek

kadınların beraber olma cesaretini gösteremediği erkektir. bir grup kadının dalga konusu olabilir. fakat içten içe hep takdir cümleleri sarf edilir. gerçi bunun içten olduğu da tartışılabilir, çünkü kadın sekse olan düşkünlüğünü hemcinsine bile abartıp açığa vurdurmak istemez. gerçek kadın kişileri onu haketmediği ve ne yapacağını bilmemek gibi düşüncelere kapılır. ah zordur. günümüzün en saçmalıklara maruz kaldırttığı fikir ve yapı durumlarındandır.

kahvehaneyi bırakmazsan seninle evlenmem diyen kız

babası ya da eniştesi kahvehaneye giden kızdır.

mesaja hemen cevap veren kişi

boş kişisidir.

etkileyici kitap sözleri

onu çok seviyordum.
*sabahattin ali -kürk mantolu madonna
öyle ki dakikalarca sadece bu cümleyi okuyup göğsümü delercesine ağlamıştım. ruhum bok gibiydi. takılı kalmıştım. hatırlayıp hayıflandım şimdi. ah edebiyat...çok samimi

kovboy çizmesi

vahşi seksiliktir. alırım bi dal