bugün

entry'ler (22)

24 ağustos 2016 italya depremi

en az 2 kişinin ölümüne sebep olan deprem.

aynı kadını yıllarca karşılıksız seven erkek

melankoliktir, karşılıksızlıklar aslında onun karşılığıdır, o aşktan beslenir, her şarkıda hüzünlenir, karanlık gecelerde gözyaşı dökebilir, ondan iyi derviş olur, ilahi aşka yelken açabilir, iyi yazardır, yazdıklarının yüreğinden şelalelendiğini hissedersiniz, tutkuludur, idealisttir, merhametlidir, çocuksudur, kalbi dokunulacak kadar dışa vurur, dokunma yanarsın.

9 temmuz 2016 bahoz erdal ın öldürülmesi

Akparti döneminde gerçekleşmiş olay.

takuma asano

Tsubasanın akrabası olabilecek sporcu.

birbirini gören kızların çığlık atması

Aslında buna biz dişinin erkeğinin dikkatini çekmek için hem cinsiyle ses orgazmı yaşaması diyoruz.

evlilikte kültür farklılığı

Ayrılığa kadar götürebilecek alttan almalarla bi yere kadar idare edilebilecek durum. Bir çaresi bulunur elbet.

sol zihniyetin vatan sevgisi olmaması

Her fırsatta yunanistan göçmeni olduklarını belirtme isteği duymalarından olsa gerek.

kadir gecesi

hangi gece olduğunu tespit etmekten ziyade kadrinin bilinmesi gereken gece.

kenan sofuoğlu

bayrağımızı kendi açtığı kulvarda istikrarla dalgalandıran, popüler değil popülist olan kibar şahsiyet.

süleyman ragıp yazıcılar

Genç dergisi editörü ve uluslararası genç derneği başkanı olan sempatik, yara saran, gönle dokunan usta yazar.

ayşegül genç

ölü serçe dönemeci, kuğu boynu, metropol bedevisi, dünyayı kurtaran kız, çile kırgını gibi nevi şahsına münhasır kitapları olan yazar.

hoşlanılan kızı bir türlü unutamamak

platonik aşktan mütevellit hallerdir. her genç oğlanın başına gelir. zamanla saman olur yanar gider.

komşu kızı ile sevişmek

Gayet makul bir girişimdir. Perdelerin arkasından, babasının ensesinden bize gülümseyen kızı ortada mı bırakacaktık?

lapiden tüy dökücü krem

Kokusu beni oldukça rahatsız etse de son derece işe yarayan ve günü kurtaran bir çözüm.4 liraya satılması ise asıl güzel tarafı.

hayali arkadaşlar

ilk olarak şeker portakalı kitabı sayesinde tanıdığım, daha sonra benim de parmaklarımın sayısından daha fazla olan arkadaşlarımdır. Onları bazen oyunlarıma katardım, bazen işlerimi kontrolde görevlendirirdim. şimdi ise onları yazdıklarımı beğenmeleri için hayalimde saklıyorum.

mario balotelli

Hem fiziği hem de çılgın hareketleri ile beni oldukça etkileyen, ancak futbolcu olarak sevemediğim 100. nesil canlı. Adamın tipine çokça laf edilmiş ama tipinden ziyade çıkışları daha çok etki bırakıyor.

sami yaylalı

mahalle mektebi dergisinde yazıları yayınlanan araştırmacı yazar. yakında ilk kitabı da çıkacakmış.

genç dergisi

zamanın gençlerinin dertleriyle dertlenmiş bir dergi.

osmanlı devleti nin yaptığı en büyük hata

sahnı seman medreselerindeki pozitif bilimleri okutan hocaların batıya kaçmasına göz yummak.

game of thrones

en önemli olayları sezonun son bölümlerine saklayan dahiyane yönleri olan ilham verici dizi.