bugün

entry'ler (21)

fenerbahçe

Fenerbahçe büyük bir takım. Yok Kadiköyde yenilmiş, Yok UEFA'sı yok. Umrumuzda değilsiniz Cimbomlular. Biz Trabzonspor gibi suikast girişimi yapmadık. Veya 21 ' lik bir seriyi yendik diye sevinmedik. Bizi Bu sevdadan asla vazgeçiremezsiniz.

corona virüsü

Acayip bir Over rated bir virüs. Hijyene dikkat edilirse her şey üstesinden gelinebilir.

mafia the city of lost heaven

Çok güzel bir oyundur. Kendisinin araba yarışını geçmek 10 gün ister. O kadar zor bir bölüm. Hikaye ve O zamanlara göre bu grafikler harikaydı. Herkese tavsiye ediyorum. Herkesin deneyip oynaması lazım.

sözlük yazarlarının favori çorbaları

Mercimek tabiki.

erkeklerin en çok konuştuğu 3 konu

Futbol, Karı , Siyaset.

postal 2

içinizdeki psikopatlığı çıkaracak oyun.

yazarların en sevdiği spor

Basketbol.

twitch

Underrated. Kendisi TR mainim. Oyun sonları o kadar güçlü ki.

league of legends

Geçen yıl kafamın karıştığını söylemiştim. Ama silindi. Şimdi artık Twitch. Jarvan IV , Pantheon hastasıyım. TR Serveri asla Euw gibi olamayacaktır.

rainbow six siege

öncellikle sizi oyunu anlatıyım. oyun 2015'de çıkan tom clancy serisinin bir oyunudur. oyunu çiktiğindan 1-2 ay sonra takip ettim. hoşuma gitti falan. en sonunda aldım. (ama bu yıl aldım) oyun taktik oyunu. cs:go'daki gibi rushlama yoktur. eğer rushlarsanız adamların hepsi sizi öldürür. ben atak'da en çok ıq seviyorum. defans bandit ve jager seviyorum. https://steamcommunity.co...filedetails/?id=826484936 şurdan operatörler hakkında bilgi alabilirsiniz. iyi günler.

Edit1: para bellumda aldım oyunu oynamak isteyen olursa YouCntSeeMe adım ekleyebilir

aj styles

BEST iN THE WORLD LAKAPINI SAHiPi OLMASI GEREKEN GÜREŞÇi. Favori Güreşçim çünkü adamım ring içi süper

triple h

Triple H gerçekten iyi bir güreşçidir. Adam ring içi süper. Stephanie adında güzel bir kadına sahip. Eski bir DX üyesi adama 10/9 verilir usta.

postal 2

içinizdeki psikopatlığı çıkaracak oyun bilmeyenler için hile kodu

Shift+e (şapkalı ama)

Konsola SIPPSY yazıyorsunuz

Hileler açıldığında IAmSoLame yazıp artık eğlencenin tadını çıkartıyorsunuz.

tiktok ne işe yarıyor

Cevabını bilim adamlarının bile bilmediği soru.

fox tv ana haber bülteni

En iyi haber bülteni.

leyla ile mecnun

Absürd komedi dizisi. Gerçekten komik ve içinde göndermeler yer alan tatlı dizi.

yengec burger

Formülün internette bulunduğu burger. Gerçekten çok lezzetli gözüküyordu.

en tatlı hayvanlar

Kedi, sincap, köpek. Hepsi çok tatlı. Ayrıca Kuzu'da çok tatlı.

fenerbahçe

Fenerbahçe bu hale gelicek bir takım değildi. Ali Koç bir haltı beceremiyor.

hayvangibiyim

Namıdiğer ben. Gerçi ben gerçek değilim. Sadece nickim öyle.