bugün

sevdiği entry'ler

hiç arkadaşı kalmamak

zor bir durumdur. allah sabır versin bana.

ama koyunca bozulan ilişki

(bkz: ama koymak)

ya benim içim fesat, ya sende bir puştluk var kardeş. *

hayatta yapmam deyip yapılan şeyler

Küçük memeli kıza aşık olmuştum.

ben seni kanka olarak seviyorum

bir kız olarak sıkça söylediğim sözdür.

ilk önce bir erkekle tanışılır,erkeğe sırnaşılır sarılmak,gece geç saatte mesaj atmak,eve çağırıp sarılarak film izlerken ''aa senin ne güzel kasların varmış'' dediğim hatta ''saat geç oldu bu gec bizde kal'' diye aynı yatakta yattığım çocuğa (bir şey olmadı o gece) kanka diye seslendiğim hatta arkadaşından hoşlandığımı bana ayarlamasını istediğimde olmuştur,benden hoşlandığını söyleyince ben seni kanka olarak görüyorum demiştim ''nası yani o kadar aynı yatakta yattık'' falan dediğinde onu gey zannettiğimi zatn hiç bir kızın ona bakmayacağını söyledim.

en son intihar etmek için ilaç falan yutmuş aileside hastaneye götürmüş midesini yıkatmış,pişman değilim.

not: şu anda başka bir kankam var hafta sonu onun evinde kaldım ve tam bacağımı ellediğimde onu döven çocukla sevgili olduğumu söyledim birde süpriz olarak söyledim suratı aslınca ''Mutlu olmadınmı benim için'' dedim ağlayacaktı az kalsın ona da gey olduğunu sandığımı söyledim ama o saatte evden atar falan diye tipsiz olduğunu söylemedim,bu akşam mesaj atarsa ''bencegey olmalısın bu tiple hiç bir kız bakmaz zaten sana'' tarzı arkadaşça bir tavsiyede bulunacağım hahahahahaha çok kötüyüm be.

tayt giyen kızın namusu

(bkz: tecavüze bahane aramak) birbirinizi s.kseniz de biz de rahatlasak.

tayt seven hanımkızımızın namusudur.

sevgiliniz tecavüze uğrasa ne yaparsınız

böyle bir olayda sevgilisini terk eden adam, aynı şey annesinin, ablasının, başına gelince de kerhane önüne bırakıp kaçar.

az insan olun lan.

hangi saatte tecavüz etmiyorsunuz

https://www.youtube.com/watch?v=l42FgyV0svw

hangi saatte tecavüz etmiyorsunuz

Söyleyin o saatte çıkalım.

prezervatif

Annemin çantamda her bulduğunda kolonyalı mendil sanarak televizyonun üstüne koyduğu nesne.

Onlada olmuyo onsuzda...

ben tipe bakmıyorum diyen kız

beni görmemiş kızdr.

ruzi nazar

HoşgelmiŞ 10. Nesil casus yazar. Yazıları gerÇekten okuyanın aĞzında antep fıstıklı çikolatamsı hoş bir tat bırakmakta. O GerÇek bir yazar. InŞ kızdır.

hayatın acımasız olduğunun anlaşıldığı anlar

Kıvanç, iyi bir insan olman onların umurunda değil.

Çok koydu doğrudur.

birinci uludağ sözlük domalma yarışması

kafam kadar hemoroidimle katılmak istediğim yarışmadır.

herhalde yaşam boyu onur ödülü falan alırım.

en iğrenç reklamlar

turkcell kadınlar klubu reklamı. ayrımcılığınızdan gına geldi artık. bu reklam her çıktığında kanal değiştiriyorum.